چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳

بیمارستان صحرایی "شهدای سلامت" در منطقه مرزی گلیداغ مراوه تپه افتتاح شد

افتتاح بیمارستان صحرایی

چهارمین بیمارستان تخصصی صحرایی بنام "شهدای سلامت" در منطقه مرزی گلیداغ ازتوابع شهرستان مراوه تپه استان گلستان ساعت۹صبح دوشنبه۶دیماه به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی، سپاه نینوا و دانشگاه علوم پزشکی گلستان" آغاز به کار کرد.

به گزارش مفداگلستان، دکتر مقصودلو در این مراسم گفت: یکی از والاترین ارزش‌هایی که در بیمارستان‌های صحرایی به نمایش گذاشته شده تلاش برای رفع محرومیت و خدمت واقعی و صادقانه بسیج به مردم است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی گلستان گفت: خدمت به مردم در مناطق محروم و روستایی از اهدافی است که بسیج جامعه پزشکی با افتخار در این حوزه گامهای مؤثر و ارزشمندی برداشته و منشأ خدمات‌دهی به مردم بوده است.

دکتر مقصودلو تصریح کرد:این بیمارستان ازتاریخ ٦  لغایت ٨ دی ماه در ١٣  رشته تخصصی پزشکی و خدمات پاراکلینیکی شامل سونوگرافی، آزمایشگاه مجهز و داروخانه به مردم محروم منطقه بصورت رایگان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می دهد.

همچنین در این مراسم دکتر علیرضا احمدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه گفت: خدمت به مردم یکی از ویژگیهای بسیج است و همکاری بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی در راه اندازی بیمارستانهای صحرایی، برای خدمت به مردم مستضعف و محروم منطقه است و افتتاح بیمارستان صحرایی در منطقه مرزی گلیداغ فرصتی مغتنم و طلایی جهت درمان محرومان و نیازمندان به شمار می رود. با استفاده از فرهنگ غنی دفاع مقدس توانستیم چنین حرکتی را شروع کنیم و آن را ادامه خواهیم داد وی افزود: در این مأموریت بزرگ ابتدا رضایت خداوند و دوم خدمت به مردم بود که سبب شد این کار بزرگ شکل بگیرد و نشان می‌دهد که در سایه وحدت و همدلی و برادری همه کارها شدنی است و خوشبختانه در ارائه خدمات به مردم محروم منطقه دانشگاه علوم پزشکی گلستان، با تمام توان ظاهر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.