چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶

در حاشیه افتتاحیه چهارمین بیمارستان صحرایی در منطقه مرزی گلیداغ مراوه تپه،معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت :

۹ دی برتری مردم عوام با بصیرت بر خواص بی بصیرت بود

بیانیه2

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: حماسه ۹ دی نشان داد که فهم مردم عوام از خواص بی بصیرت بالاتر است.

به گزارش مفداگلستان، سه روز دیگر، سالروز حماسه ۹ دیماه است. حماسه ای که به گفته بسیاری از تحلیل گران، شکل گیری و برگزاری آن تنها با پشتوانه خود مردم صورت گرفت.

دکتر علیرضا احمدی معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان در حاشیه افتتاحیه چهارمین بیمارستان صحرایی در منطقه مرزی گلیداغ مراوه تپه در خصوص حماسه ۹ دی ماه گفت: ۹ دی ماه را همه مردم ولایی برگزار کردند و به هیچ حزب و جناحی تعلق ندارد.

دکتر احمدی گفت: دشمن با تصور بر این که مردم از اصل نظام برگشته اند، فتنه سال ۸۸ را راه انداخت و فکر می کرد که مردم به نظام پشت کرده اند.

مردم بعد از قضایای فتنه ۸۸، احساس خطر کردند، چرا که دشمن اصل نظام را نشانه گرفته بود و با اصل نظام و ولایت فقه رو در رو شده بود.

وی ادامه داد: مردم متوجه حیله ی استکبار جهانی برای حمله به انقلاب اسلامی شدند و بدون اینکه به خاطر دعوت از حزب و جناح و یک گروه خاص باشد به میدان آمدند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان ادامه داد: مردم به انقلاب مانند روز اول پایبند هستند و از آن دفاع می کنند.

دکتر احمدی گفت: حماسه ۹ دی نشان داد که فهم مردم عوام از خواص بی بصیرت بالاتر است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.