دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۹

انتخابات کمیته تحقیقات دانشجویی برگزار شد + عکس

انتخابات

انتخابات شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در تاریخ ۹۷/۱۱/۲۹ از ساعت ۱۲ الی ۱۴ در محل سالن کنعانی برگزار شد.

انتخابات شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در تاریخ ۹۷/۱۱/۲۹ از ساعت ۱۲ الی ۱۴ در محل سالن کنعانی برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج؛ محمدامین قطعی، سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: کمیته تحقیقات دانشجویی به عنوان مرکزی برای پرورش و رشد دانشجویان در زمینه های پژوهشی و تولید محتوای علمی بر پایه ی فعالیت های دانشجویی، همواره نقش بسزایی در اعتلا و ارتقای سطح علمی دانشگاه و دانشجویان دارد.

وی ادامه داد : هر ساله با توجه به مصوبه ی کشوری، انتخابات شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی برگزار می گردد و در این زمینه کمیته تحقیقات، تمام تلاش خود را در راستای انجام صحیح و اصولی انتخابات از جمله بررسی تاییدیه های انضباطی، آموزشی و پژوهشی دانشجویان انجام می دهد.

برپایه ی این گزارش؛ ۱۵ نفر از دانشجویان دانشکده های پزشکی، دندان پزشکی، پرستاری، پیراپزشکی، تغذیه و بهداشت جهت عضویت در شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی کاندید شدند که از هر دانشکده ۲ نفر بر مبنای آرای ماخوذه انتخاب خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.