چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۷

هم اندیشی دانشجویان با ریاست دانشگاه علوم پزشکی و قائم مقام معاونت فرهنگی برای حل مشکلات

دیدار

دکتر محمد هادی ایمانیه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیرازو دکتر محمد رضا سمائی قائم مقام معاون فرهنگی و امور دانشجویی و هیات همراه با حضور در شهرستان آباده ضمن بازدید از قسمتهای مختلف اداری و آموزشی دانشکده به بررسی مشکلات دانشجویی پرداخت.

مفدا آباده- ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز دکتر محمد هادی ایمانیه و قائم مقام معاون فرهنگی،دانشجویی و هیات همراه  پس از اقامه نماز ظهر و عصر روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۰/۸ در مسجد جامع شهرستان آباده و دیدار با حجه الاسلام و المسلمین سید حسن موسوی خراسانی امام جمعه این شهرستان در دانشکده پرستاری حضور یافت و پس از بازدید از قسمتهای مختلف اداری و آموزشی دانشکده با استماع سخنان نماینده دانشجویان از نزدیک به بررسی مشکلات پرداخت.

دکتر ایمانیه ضمن ابراز خرسندی از روند پیشرفتهای فیزیکی دانشکده ،  نسبت به رفع مشکلات و افزایش رشته ها در دانشکده پرستاری ابراز امیدواری نمود.سپس دبیران کانونها، و انجمنهای علمی و شورای صنفی با حضور در دفتر ریاست دانشکده به همراهی معاونین آموزشی و پژوهشی و مسئولین دانشکده در فضایی صمیمی پیرامون ارائه خدمات بیشترایاب و ذهاب،اتمام خوابگاه نیمه تمام دانشجویی،مسائل آموزشی،مشارکت خیرین در امر پیشرفت دانشکده به بحث و تبادل نظر پرداختند. در انتهای این دیدار از خوابگاههای دانشجویی بازدید به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.