پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸

گزارش مهمترین برنامه های اداره تربیت بدنی از اول سال تا آخر آذر ماه ( بخش سوم )

برگزاری مسابقات درون دانشگاهی :

image.png

برگزاری مسابقات دارت دانشجویان خواهر در مجموعه ورزشی شهید نوری به مناسبت هفته خوابگاهها با شرکت 15 نفر از دانشجویان خوابگاههای مختلف شروع شد، که در پایان در مورخه 26/2/95 با قهرمانی خانم آرزو رضائی این مسابقات به پایان رسید و خانم فریبا مردانی مقام دوم را از آن خود کردند و خانم سحر ایران پور مقام سوم را کسب نمودند

مسابقات دارت دانشجویان خواهر به مناسبت هفته خوابگاهها

برگزاری مسابقات دارت دانشجویان خواهر در مجموعه ورزشی شهید نوری به مناسبت  هفته خوابگاهها با شرکت 15 نفر از دانشجویان خوابگاههای مختلف  شروع شد، که در پایان در مورخه 26/2/95 با قهرمانی خانم آرزو رضائی این مسابقات به پایان رسید و خانم فریبا مردانی مقام دوم را از آن خود کردند و خانم سحر ایران پور مقام سوم را کسب نمودند .

نتایج مسابقات دارت دانشجویان پسر به مناسبت هفته خوابگاهها

برگزاری مسابقات دارت دانشجویان پسر در مجموعه ورزشی شهید تجلی به مناسبت  هفته خوابگاهها با شرکت 20 نفر از دانشجویان خوابگاههای مختلف  شروع شد، و با رقابت فشرده  دانشجویان این مسابقات ادامه یافت که در پایان در مورخه 25/2/95 با قهرمانی آقای اشکان زاهدی این مسابقات به پایان رسید و آقای علی عباسی مقام دوم را از آن خود کردند و آقای جواد آقای به مقام سوم را کسب کردند .

نتایج مسابقات داژبال دانشجویان خواهر

این مسابقات برای گسترش ورزش در بین دانشجویان دختر جهت شناخت نفرات برتر برای آماده سازی تیم جهت حضور در المپیاد همگانی دانشجویان خواهر به مناسبت هفته خوابگاهها با شرکت 5 تیم از خوابگاههای دانشجو در مورخ 28/2/94 در سالن ورزشی شهید نوری برگزار شد و تیم آلاله مقام اول، تیم امید مقام دوم و تیم صبا مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن

خود کردند.

تیم آلاله

تیم امید

تیم صبا

لیلا امور زاده

فرشته خدایی

مهدیه حسنلو

سارا نبی خادم

شبنم بیگدلی

سحر اله وردی

مریم قربانی

هاجر کریمی

سحر ایران پور

رویا نصیری

سعیده سبحانی

ثمین ستاری

نتایج مسابقات فوتبال رومیزی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی زنجان

برگزاری مسابقه فوتبال رومیزی دانشجویان پسر به مناسبت هفته خوابگاهها در مورخه 5/3/95 در مجموعه ورزشی شهید نوری با شرکت دانشجویان دانشکده های مختلف که در نهایت آقای علی گنج خانلو مقام اول و آقای میلاد زیوری مقام دوم و آقای هوشمند تاج الدینی مقام سوم  این دوره از مسابقات را از آن خو دکردنند.

اتمام مسابقات لیگ والیبال مشترک بین کارکنان و دانشجویان خواهر

مسابقات از تاریخ 11/12/94 با همت دانشجویان ، کارکنان و اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی ودانشجویی  دانشگاه در سالن ورزشی شهید نوری با حضور تیم های کارکنان و دانشجویان خواهر شروع  گردید که بازیها به صورت دوره ای برگزار و پس از دو ماه رقابت ، فینال مسابقات در تاریخ 21/1/95  به انجام پذیرفت  ، در این دیدارها  با توجه به استقبال زیاد دانشجویان و کارکنان دانشگاه باعث رقابت تنگاتنگی بین این تیم ها بود که امتیازات به پوئن شماری و گیم شماری کشیده شد و در پایان نتایج بازی ها  به صورت ذیل به به اتمام رسید.

مقام اول  : تیم آذرخش خانم ها 1 شبنم بیگدلی  2 –  فاطمه همتی  3 -   سحرناز حسن زاده 4 -  آنیاز مرادی 5-  فرشته خدایی  6 -  وحیده سبحانی 7 -  ثریا نصیری  8 - سعیده محمدی

مقام دوم : تیم امید  خانم ها 1 فرزانه هیجرودی 2 سحرا کفیلی 3 بیتا غلامی 4 ثمین ستاری  5 هاجر کریمی  6 شادی محمدی 7 آرزو رضائی  8 آیدا ریحانی

مقام سوم : تیم کارکنان( ب ) خانم ها 1 لیلا قاسملو  2 لیلا صارمی 3 شمسی تاران 4 لیلا علوی  5 حمیده کاوندی 6 رقیه نبطیه 7 فاطمه آقامحمدی

نتایج مسابقات دو امدادی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی زنجان

برگزاری مسابقه دو امدادی 4*400 متر  دانشجویان پسر به مناسبت هفته خوابگاهها در مورخه 8/3/95 در سایت دانشکده پزشکی با شرکت 6 تیم از دانشجویان دانشکده های مختلف که در نهایت تیم منتخب دانشجویان مقام اول و تیم خوابگاه توحید مقام دوم و تیم بهرامی مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خو کردنند .

لیست نفرات تیم های اول تا سوم :

مقام اول: عیسی کردلو _  هادی کبود خانیعلیرضا الهیاریاحمد عبدالهی

مقام دوم: رضا لطفیحمید قاسمیمجتبی مرادیمحسن کریمی

مقام سوم : مهران ذوالقدر _علیرضا بهرامیمحمد رضا عزیزیمیلاد نجفی

نتایج مسابقات دو و میدانی (800متر) دانشجویان پسر

مسابقات دو و میدانی (800متر) دانشجویان پسر با شرکت 20 نفر از دانشجویان دانشکده های مختلف به مناسبت روز دانشجو در مورخه 15/9/95 ساعت 17 از جلوی مسجد طه تا مجموعه ورزشی شهید نوری برگزار گردید و در نهایت آقای مجید مرادی دانشجوی اطاق عمل مقام اول و آقای میلاد مقدم دانشجوی اطاق عمل مقام دوم و آقای ابوالفضل خدابنده دانشجوی اتاق عمل مقام سوم را بدست آوردنند و جوایز خود را دریافت نمودند .