جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲

اولین شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر تشکیل شد

شورای فرهنگی دانشکده

اولین جلسه ی شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر با حضور حجت الاسلام سید محسن شفیعی، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان، دکتر فرهاد ابول نژادیان سرپرست دانشکده و اعضای شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر در محل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان برگزار شد.

به گزارش مفدا شوشتر؛ این شورا به منظور هماهنگ شدن برنامه های فرهنگی دانشکده با چارچوب سیاست ها و ضوابط مصوب با توجه به حدود اختیارات و وظایف مراجع و نهادهای ذی ربط و همکاری با ریاست دانشکده در تحقق ارزش های اخلاقی و فرهنگی اسلام در شئون مختلف تشکیل شد.

حجت الاسلام شفیعی، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان،  دراین جلسه ضمن تشکر از برگزاری و تشکیل شورای فرهنگی علوم پزشکی شوشتر ، استمرار و پیشرفت در برگزاری فعالیت های فرهنگی  را خواستار شد و گفت: شورای فرهنگی یک شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی کلان است که باید در آن منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های کلان نظام نصب العین بوده و در تصویب برنامه ها و فعالیت های فرهنگی لحاظ شود.

 وی افزود: در مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی آمده که چنانچه مصوبات شورای فرهنگی واحدهای دانشگاهی خلاف سیاست های کلان نظام و منویات مقام معظم رهبری باشد غیرقابل اجراست .

دکتر فرهاد ابول نژادیان نیز با ذکر این جمله که هر زمان و مکانی چشم‌انداز و قالب خود را می‌طلبد، اظهار داشت: فعالیت فرهنگی تابع زمان و مکان است و با مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق می‌توان به سوی چشم‌اندازهای واقعی حرکت کرد و درصدد تحقق اهداف برآمد.

سرپرست دانشکده خاطر نشان کرد: زمانی ما می‌توانیم به موفقیت کار فرهنگی امیدوار باشیم که اولاً چشم‌اندازی منطقی ترسیم کرده باشیم و سپس با برنامه‌ریزی و مقایسه طرح‌های فرهنگی با چشم‌انداز پیش رو، نقایص را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم .

همچنین دبیر این شورا دکتر علی موحد در خصوص لزوم تشکیل شورای فرهنگی در دانشکده سخنانی ایراد کرد .

لازم به ذکر است که مقرر شد جلسات بعدی شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر ، در محل سالن جلسات ریاست دانشکده تشکیل شود.


بازگشت           چاپ چاپ         

 

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.