جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸

سرپرست معاونت آموزش و تحقیقات دانشکده:

هدف و چشم انداز ما پیشرفت در حوزه پژوهشی است

نمایشگاه پژوهشی

سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری همزمان با هفته پژوهش به کوشش معاونت تحقیقات و فناوری با حضور سرپرست معاونت آموزش و پژوهش، مدیر حراست، مدیر آموزش و تحقیقات، مدیر دانشجویی فرهنگی، اعضاء هیئت علمی و دانشجویان در محل دانشکده علوم پزشکی شوشتر گشایش یافت.

به گزارش مفداشوشتر؛ سرپرست معاونت آموزش و تحقیقات دانشکده ضمن تبریک هفته پژوهش به دانشجویان و پژوهشگران گفت: هفته پژوهش فرصت مناسبی برای تشریح بیشتر فعالیت‌ها، تولیدات علمی و ارائه دستاوردهای تحقیقاتی و نوآوری‌ها در بخش‌های گوناگون است.

دکتر علی موحد اظهار داشت: امسال هفته پژوهش به نام تقاضا محور و تجاری سازی فناوری زیر بنای اقتصاد مقاومتی نام گذاری شده که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است.

وی در خصوص غرفه های این نمایشگاه نیز گفت: در این نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی واحدهای مختلف دانشکده اعم از بهداشت، پژوهشی، ارتقاء سلامت، کمیته تحقیقات دانشجویی، تجهیزات پزشکی، انتشارات و مجلات و فعالیت‌های پژوهشی در قالب، مقاله، پوستر، تراکت و پمفلت در این نمایشگاه عرضه شده است.

سرپرست معاونت آموزش و پژوهش خاطر نشان کرد: در واقع اعتقاد من این است که باید از طرح های تحقیقاتی پشتیبانی و حمایت لازم را انجام بدهیم تا این طرح ها جنبه کاربردی پیدا نماید باید از دانشجویان در جنبه طرح های تحقیقاتی و کاربردی حمایت شود تا کشور در عرصه پژوهش در حوزه های مختلف رو به جلو حرکت کند.

موحد در پایان گفت: امیدوار هستیم با بودجه ای که در اختیار پژوهش قرار می گیرد بتوانیم طرح های تحقیقاتی را جلو ببریم چون هدف و چشم انداز ما پیشرفت در حوزه پژوهشی است .

  

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.