جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶

استاندار خوزستان در جلسه شورای دانشکده علوم پزشکی شوشتر؛

اقدامات موثری در حوزه بهداشت و درمان شوشتر صورت گرفته است

شورای دانشکده شوشتر

استاندار خوزستان در نخستین شورای دانشکده علوم پزشکی شوشتر که در محل استانداری برگزار شد گفت: اقدامات و پیشرفت های خیلی خوبی در زمینه خدمات رسانی به مردم از بابت سخت افزاری و کمی در حوزه بهداشت و درمان شوشتر انجام شده است.

به گزارش مفدا شوشتر؛ دکتر غلامرضا شریعتی ضمن خرسندی از کارهای بزرگ انجام شده در این مدت اظهار کرد: این اقدامات موثر از برکات تاسیس دانشکده علوم پزشکی در شهرستان شوشتر بوده و وجود یک مرکز علمی و تخصصی خدمات بهتر، تجهیزات و امکانات مطلوب تری برای شهروندان به همراه می آورد.

وی با بیان اینکه این کارها در این مدت کوتاه با گذاشتن وقت عادی محقق نمی شد مگر با روحیه جهادی،افزود: این مجموعه با محوریت  دکتر ابول نژادیان خوب شکل گرفته و مسئولین باید تلاش کنند که سیستم را ارتقاء و خدمات بیشتری ارائه نمایند.

استاندار خوزستان ادامه داد: گزارشاتی که از عملکرد بخش بهداشت و درمان شوشتر به بنده می رسد خیلی متفاوت تر از سایر شهرستانها می باشد که نشان دهنده مجموعه هماهنگ و پرتلاشی است.

شریعتی گفت: در این بین پشتیبانی های خالصانه و دقیقی هم که نماینده محترم مجلس و فرماندار محترم شهرستان دارند مزید بر علت شده و کمک کرده  که با سرعت بیشتری کارها صورت گیرند.

که نشان دهنده کار بی ادعا در حوزه خود می باشند .

وی در پایان تاکید کرد: حال که از لحاظ سخت افزاری فضا و تجهیزات در شوشتر فراهم شده در حوزه نرم افزاری و ارائه خدمات کیفی تر به مردم هم اهتمام ویژه ای باید صورت گیرد.


بازگشت           چاپ چاپ         

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.