جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۶

دکتر ابول نژادیان؛

کانون فرهنگی هنری در هر دانشگاه بستر مناسبی برای رشد استعدادها فراهم می آورد

کانون

سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: کانون های فرهنگی هنری بعنوان یکی از شاخص ترین نمادهای مشارکت دانشجویی، دارای نقشی بزرگ و غیر قابل انکار در تحقق امر توسعه هر دانشگاه هستند و بستر مناسبی را برای بروز و ظهور استعدادها، خلاقیت ها و رشد بالندگی فرهنگی فراهم می آورند.

به گزارش مفدا شوشتر؛ دکتر فرهاد ابول نژادیان با بیان اینکه اگر می خواهیم در عرصه فعالیت های فرهنگی به جایی برسیم و کانون های فرهنگی هنری بیش از پیش رشد و توسعه یابند افزود:  باید این کانون ها روی پای خود بایستند تا گامی در جهت ارتقاء اقتصاد و فرهنگ در هر زمینه برداشته شود.

وی درحاشیه افتتاح اداره مشاوره  وسلامت روان دانشکده نیز اظهار کرد: تامین بهداشت روانی و فراهم سازی مقدمات رشد و تکامل شناختی و رفتاری در چهارچوب ضوابطی که دین مبین اسلام ارائه نموده است، وظیفه ای مهم بوده که نیازمند تلاش، برنامه ریزی، ارزیابی و نظارت مداوم دارد.

وی تصریح کرد: کانون فرهنگی هنری نهادی دانشجویی است که با حمایت مادی و معنوی حوزه مدیریت  دانشجویی فرهنگی و نظارت شورای فرهنگی دانشکده ، بر طبق دستورالعمل نحوه تشکل کانونها فعالیت می کند.

سرپرست مدیریت دانشجویی فرهنگی نیز در خصوص عمده فعالیتهای اداره مشاوره و سلامت روان در دانشکده گفت: این اداره در زمینه ی ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره ای به دانشجویان و کارکنان  مشاوره می دهد که با مراجعه شخصی دانشجو و یا از طریق فضای مجازی و  تلفنی مشاوره انجام می گیرد.

محمد نیکزادیان  بیان کرد: مشاوره و راهنمای دانشجویان پیرامون مسائل و مشکلات فردی، خانوادگی، تعاملات خوابگاهی و دوری از خانواده و جنبه های وسیع تر مشکلات روحی می باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.