دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶

پرونده چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی بسته شد/ تبریز قهرمان شد

خبر

با پایان برگزاری مسابقات در هشت رشته ورزشی چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرونده این دوره از المپیاد بسته شد و درمجموع بر اساس امتیازات کسب شده، تیم دانشگاه علوم پزشکی تبریز قهرمان این دوره از المپیاد شد.

به گزارش مفدا، با پایان یافتن برگزاری مسابقات در هشته رشته ورشی چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، پرونده این دوره از المپیاد روز گذشته بسته شد و در مجموع رده‌بندی تیم‌های حاضر در المپیاد، بر اساس امتیازات کسب شده، تیم دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان قهرمانی این دوره از المپیاد نایل شد.

همچنین بعد از تیم تبریز، کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مجموع هشت رشته ورزشی و بر اساس امتیازات به دست آمده، عنوان نایب قهرمانی این دوره از المپیاد را از آن خود کرد و سپس تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان سومی رضایت داد.

چهارمین دوره این المپیاد در هشت رشته ورزشی آمادگی جسمانی، طناب زنی، فریزبی، داژبال، طناب کشی، روبیک، فوتبال رو میزی، دارت با حضور بیش از ۸۰۰ ورزشکار از ۵۶ دانشگاه علوم پزشکی طی روزهای یکم تا ششم اسفند ماه در خزرآباد ساری در جریان بود.

مسابقات سه رشته ورزشی آمادگی جسمانی، طناب زنی و فریزبی از روز پنجشنبه دوم اسفند ماه در سالن دانشگاه علوم پزشکی مازندران  با حضور ورزشکاران دانشگاههای علوم پزشکی آغاز شد.

برای نخستین بار، امسال در دو بازه زمانی مجزا، در اسفندماه، دو المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی خزرآباد ساری برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.