دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵

جلسه سفیران سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

جلسه سفیران سیمرغ

اولین جلسه سفیران سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور سفیران منتخب ، مسئول دبیرخانه دانشگاهی جشنواره و دبیر سفیران در دفتر مدیریت امور فرهنگی دانشگاه برگزار شد .

به گزارش مفداگلستان، در این جلسه که روزشنبه ۴ اسفند ۹۷ از ساعت ۱۳ الی ۱۵ عصر در دفتر مدیریت امورفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد، ابتدا موسی مهری مسئول دبیرخانه دانشگاهی جشنواره بین المللی سیمرغ ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه  به پتانسیل های موجود در بین دانشجویان دانشگاه اشاره کرد و گفت : در بحث فرهنگی ما دانشجویان مستعد زیادی داریم که می توانند برای بخش های مختلف جشنواره مورد استفاده قرار بگیرند و اسم دانشگاه را همچون سنوات گذشته  در سطح وزارت و همچنین بزرگترین جشنواره فرهنگی دانشجویان مطرح کنند؛ چیزی که اکنون نیز شاهد آن هستیم و دانشجویان ما در جشنواره های مختلف در حال درخشش و کسب افتخار برای دانشگاه هستند و این انتظار می رود که با حضور شما عزیزان از این هم بهتر شود.

در ادامه کوثرعباسی  دبیر کمیته سفیران سیمرغ به ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیت های صورت گرفته و در حال اجرای دبیران کانون ها در حیطه های مختلف پرداخت و برای تمامی بخش های دانشگاه نظیر بیمارستان ها، دانشکده ها، مراکز بالینی و ... سفیرانی انتخاب و آن ها موظف به تبلیغات جشنواره در این بخش ها شدند.
در ادامه سفیران سیمرغ نقطه نظرات خود را بیان و در خصوص موانع پیش رو، به بررسی و ارائه راهکار پرداختند و مقرر شد در زمان مشخصی جهت آشنایی تمامی دانشجویان دانشگاه با جشنواره سیمرغ، تبلیغات فیزیکی با حضور سفیران صورت پذیرد.
در پایان جلسه نیز دوره های آموزشی تاییده شده مورد بررسی قرار گرفته شد و برای بهترین بهره گیری از جشنواره و موفقیت دانشجویان دانشگاه، راهکارهایی ارائه شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.