چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱

مصاحبه اختصاصی مفدا فسا با دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا

مصاحبه اختصاصی مفدا فسا با دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا

خبرنگار مفدا به سراغ یکی از فعالترین دبیران کانون های فرهنگی، کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه رفت و با وی به گفتگو نشست.در این مصاحبه بخشی از گفتگوی دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا را می خوانیم.

خبرنگار مفدا به سراغ یکی از فعالترین دبیران کانون های فرهنگی، کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه رفت و با وی به گفتگو نشست.

در این مصاحبه بخشی از گفتگوی دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا را می خوانیم.

خبرنگار مفدا: با سلام و احترام. لطفا خودتان را معرفی کنید و در خصوص تاسیس کانون و برنامه های اجرا شده، توضیحاتی ارائه دهید:
دبیر کانون: با سلام و وقت بخیر، ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) تبریک عرض میکنم. بنده محمد مهدی بردبار دانشجوی پرستاری ورودی ۹۵، دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری هستم. لازم به ذکر است کانون از اردیبهشت ۹۶ تاسیس شد و تاکنون شاهد ۱۸ فعالیت بوده است.

۱۰ اردوی مختلف یک روزه و دوروزه و سه روزه،   ۷ ایستگاه سلامت و برنامه های جمع آوری کمک به زلزله زدگان کرمانشاه را می توان نام برد.

خبرنگار مفدا: در خصوص برنامه های جهادی مختصری توضیح دهید:

دبیر کانون:به لطف خداوند و همکاری واحدهای ذی ربط  هر ماه تقریبا ۱ اردوی جهادی را شاهد هستیم که قسمتی از برنامه های این اردو ها شامل غربال گری (قندخون و فشار خون و شاخص توده بدنی )، ویزیت پزشک عمومی، ویزیت پزشک متخصص، خدمات دندان پزشکی، آموزش (توزیع پمفلت و بروشور)   و برنامه های فرهنگی با کودکان میباشد.

خبرنگار مفدا: لطفا در خصوص عضوگیری دانشجویان علاقه مند نکات لازم را بفرمایید:

دبیر کانون:دانشجویان عزیز جهت عضو شدن کافی است فرم عضویت را تکمیل نمایند و به دفتر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری ارائه دهند. اطلاع رسانی اردو ها و برنامه ها از طریق فضای مجازی میباشد. باز همین رو عدانشجویان می توانند کانال و صفحه ی مرتبط به فعالیت های جهادی را دنبال کنند تا به موقع از برنامه ها و اطلاعیه ها مطلع شوند.

خبرنگار مفدا: و کلام آخر...

دبیر کانون:دستانی که کمک میکنند پاک تر از دست هایی هستند که رو به آسمان دعا میکنند. از تمامی دانشجو های دانشگاه و دوستان عزیز دعوت میکنم تا در این اردو ها شرکت کنند تا بتوانیم از طریق مهارت هایی که داریم به هم نوعان خود کمک کنیم.
از خبر گزاری مفدا هم تشکر میکنم
یا حق

خبرنگار مفدا: علی اطمینان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.