چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱

به همت اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه انجام شد؛

برگزاری دورهمی دخترانه در خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی جهرم

برگزاری یکی دیگر از دورهمی های دخترانه  در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم

اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم جهت افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های روانشناختی، یکی دیگر از سلسله جلسات دورهمی دخترانه را در خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه برگزار کرد.

به گزارش مفدا جهرم، این نشست خوابگاهی با حضور کارشناس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم و بیش از ۲۰ نفر از دانشجویان، در خوابگاه دختران دانشگاه برگزار شد.

به نقل از "فاطمه ابراهیمی" کارشناس ارشد بالینی اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه، این نشست خوابگاهی با موضوع روابط بین فردی، حول محور ویژگی های یک ارتباط خوب پیش از ازدواج برگزار شد.

وی عنوان داشت: روابط اجتماعی، آشنایی پیش از ازدواج، آسیب شناسی روابط دختر و پسر محور های اصلی صحبت های این دور همی بود.

ابراهیمی با بیان اینکه بحث‌های دخترانه دانشجویان در این دور همی‌ها باعث شناخت هرچه بیشتر عقاید مختلف در سنین جوانی خواهد بود، اظهار داشت: یکی از اهداف مهم این نشست‌های دانشجویی، همین شناخت بوده است و این نشست‌ها تا کنون توانسته است در زمینه های مختلف کارشناسان اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی جهرم را همراهی کند.

وی در ادامه افزود : برقرار کردن ارتباط با دیگران بسیاری از نیازها را برطرف می‌کند و موجبات نشاط فردی و اجتماعی را فراهم می سازد و این دور همی ها خود زمینه ساز یک ارتباط موثر بین فردی در دانشجویان با اداره مشاوره خواهد بود.    

این کارشناس اداره مشاوره دانشگاه در پایان عنوان کرد: اداره مشاوره دانشگاه با این مبنا که ارتباطات بین فردی اساس و شالوده هویت و کمال انسان است و مبنای اولیه پیوند انسان با دیگران را تشکیل می‌دهد و ارتباطات مؤثر موجب شکوفائی افراد و بهبود کیفیت روابط می‌شود  در نظر دارد این دور همی ها را افزایش داده تا بتواند گام بلندی در راستای اهداف معاونت فرهنگی و دانشجویی بردارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.