شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳

با حضور انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان؛

نخستین همایش فصل نو-فصل نشاط علمی در فضایی با شور و نشاط برگزار شد

همایش فصل نو هرمزگان

نخستین همایش "فصل نو، فصل نشاط علمی" انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور انجمن های علمی و دانشجویان در سه روز دراین دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا هرمزگان، مدیرفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به برگزاری این همایش در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت: ۱۳ انجمن علمی در یک فضایی علمی و فرهنگی به معرفی انجمن و ارائه فعالیت های خود به دانشجویان جدید الورود و اعضا پرداختند.

"صدیقه رنجبر" در حاشیه این همایش افزود: انجمن علمی بهداشت عموی، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای، بیولوژی وکنترل ناقلین بیماری، پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، هوشبری، تکنولوژی جراحی، فناوری اطلاعات سلامت، نانو، رادیولوژی، علوم آزمایشگاهی واتاق عمل در این همایش حضوری فعال داشته اند و درمدت ۳ روز با برپایی غرفه ها و ایستگاههای علمی در دانشکده هابه معرفی انجمن و جذب عضو پرداختند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این همایش با اشاره به فعالیت های علمی در دانشگاه، گفت: فعالیت درانجمن های علمی فرصت مناسبی است تا دانشجویان بتوانند در کنار تحصیل علم از تجارب یکدیگر در کسب مهارتهای جدید علمی بهره مند شوند.

دکتر "عبدالعظیم نجاتی زاده"با اشاره به اینکه این نوع همایش‌ها همیشه با شور و نشاط برگزار می شود، اظهار کرد: جای بسی خوشحالی است که این همایش در فضایی پرانگیزه و با نشاط برگزار شده است و این امر موجب مشارکت هر چه بیشتر دانشجویان درفعالیت های علمی خواهد بود.

گفتنی است، در این همایش از انجمن‌های علمی فعال و برگزیدگان جشنواره های علمی و اساتید تجلیل به عمل آمد.

همچنین با حضور کارآفرینان برتر، از تجربه های آنان در زمینه کارآفرینی حوزه های علمی، دانشجویان بهره مند شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.