شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰

برای نخستین بار توسط کانون قرآن و عترت:

چهارشنبه های "قرآنی" در خوابگاههای دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان برگزار می شود

محفل قرآنی

برای نخستین بار و به همت کانون قرآن و عترت: چهارشنبه های قرآنی در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ دبیر کانون قرآن و عترت  دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این ارتباط گفت: در این دورهمی قرآنی که برای نخستین بار بدین صورت برگزار می شود، در خوابگاه دخترانه برگزارشد، دو نفر از قاریان و حافظان عضور شورای مرکزی کانون قرآن و عترت دانشگاه به قرائت پرداختند.

"احمد آجی" افزود: خانم لطیفی حافظ کل قرآن کریم و لریان قاری برگزیده به جزخوانی قرآن در بین دانشجویان دخترپرداختند و دانشجویان نیز به صورت داوطلبانه سوره هایی از قرآن کریم را قرائت نمودند.

آجی خاطر نشان کرد: برنامه ریزی صورت گرفته شده است تا بتوانیم دانشجویان در این محافل قرآنی حضور داشته باشند و از این فضای روحبخش بهره مند شوند.

وی یادآورشد: برگزاری محافل قرآنی موجب رشد معنوی در انسان می شود که خوشبختانه دانشجویان از این محافل استقبال بیشتری خواهند نمود.

وی با بیان اینکه محفل نورانی انس با قرآن فضای دانشجویی را روح بخش  خواهد کرد، ابراز داشت: برگزاری محافل قرآنی آثار معنوی خوبی را به همراه دارد و موجب ترویج فرهنگ قرآنی، به خصوص در بین نسل جوان و دانشجو به دنبال خواهد داشت.

  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.