شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸

سیستم اتوماسیون تغذیه

اتوماسیون تغذیه

با توجه به راه اندازی سیستم اتوماسیون تغذیه در دانشکده به هیچ عنوان فیش غذا توزیع نخواهد شد. دانشجویانی که تمایل دارند از غذای دانشگاه استفاده نمایند می بایست نسبت به رزرو غذا اقدام نمایند.

مفدا آباده -   با توجه به راه اندازی سیستم جامع اتوماسیون تغذیه در دانشکده به هیچ عنوان فیش غذا توزیع نخواهد شد. دانشجویانی که تمایل دارند از غذای دانشگاه استفاده نمایند می بایست نسبت به رزرو غذا اقدام نمایند.

 اطّلاعیه امور تغذیه

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان  محترم می رساند سیستم اتوماسیون تغذیه  جهت رزرو غذا آغاز بکار  نموده است لذا مقتضی است تمامی دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشکده آباده ، جهت رزرو غذا نکات ذیل را رعایت  نمایند. 

 جهت استفاده از سیستم می بایست حتماً نسبت به شارژ اعتباراقدام نمایید :

1.با توجه به قیمت هر غذا دانشجویان می بایست به تناسب ایام هفته و تعداد روزهای حضور در دانشگاه نسبت به شارژ مورد نیاز خود با مراجعه به جناب آقای هاشمی و استفاده از دستگاه POS اقدام نمایند.

2. پس از شارژ با مراجعه به سامانه nursejeton.sums.ac.ir  نسبت به رزرو غذا در هفته بعد اقدام نمایند لازم به ذکر است لینک سامانه تغذیه بر روی سایت معاونت فرهنگی دانشکده قرار گرفته

  راهنمای استفاده از سیستم جامع اتوماسیون تغذیه

         مرحله اول (افزایش اعتبار) :

         دانشجویان عزیز می بایست به تناسب ایام هفته و تعداد روزهای حضور خود در دانشگاه نسبت به محاسبه وجه مورد نیاز خود اقدام و سپس با استفاده از دستگاه  POS نسبت به واریز وجه محاسبه شده اقدام نمایند.

         مرحله دوم ( رزرو غذا):

پس از شارژ با مراجعه به سامانه nursejeton.sums.ac.ir  نسبت به رزرو غذا در هفته بعد اقدام نمایند لازم به ذکر است لینک سامانه تغذیه بر روی سایت معاونت فرهنگی دانشکده قرار گرفته


        ·     زمان انصراف برای غذای رزرو شده روزهای شنبه،یکشنبه،دوشنبه،سه شنبه خواهد بود.

·     رزرو غذا در هفته جاری به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.

·    زمان رزرو غذا جهت هفته بعد تاساعت 00/14 روز سه شنبه خواهد بود.

 ·    زمان شارژ اعتبارتغذیه همه روزه بجز ایام تعطیلات رســمی از ساعت 8 صبح لغایت 14 در دانشکده خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.