دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان

۱۰۰ درصد متقاضیان به خوابگاه‌های دانشجویی را اسکان داده‌ایم

خوابگاه دانشجویی

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: ۱۰۰ درصد متقاضیان به خوابگاه‌های دانشجویی را اسکان داده‌ایم.

کهزاد جوادی فر در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه مشکل خوابگاه بویژه در دانشگاه‌های اقماری نداریم و همه خوابگاه‌ها در شهرهای دامغان، سرخه، آرادان دانشجویان علوم پزشکی را پوشش داده است.در سمنان نیز مشکلی به لحاظ خوابگاه و اسکان دانشجویان نداریم.

وی با اشاره به وجود سه هزار دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: ۱۰ خوابگاه کار اسکان دانشجویان علوم پزشکی سمنان را برعهده دارد. البته خوابگاه جدید در  شهرستان سرخه احداث کرده‌ایم که از نظر فیزیکی و ساختمانی صد درصد آماده است که قرار است مورد بهره‌برداری قرار گیرد. از تعداد ۱۰ خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی سمنان، ۷ خوابگاه ملکی و مابقیه مشارکتی است.
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان همچنین از پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی احداث خوابگاهی برای دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: این خوابگاه با مشارکت بنیاد ۱۵ خرداد در حال ساخت است.

وی با اشاره به وجود دو خوابگاه بزرگ قدیمی برای اسکان دانشجویان این دانشگاه خاطرنشان کرد: این دو خوابگاه قدیمی اسکان ۴۶۰ و همچنین ۳۶۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سمنان را برعهده دارند. این دو خوابگاه خیلی فرسوده هستند که در صورت تامین منابع مالی لازم، تلاش داریم نسبت به بازسازی آنها اقدام کنیم.

جوادی فر همچنین از نیمه صنعتی بودن طبخ غذا در این دانشگاه خبر داد و گفت: به دلیل کمبود منابع مالی نتوانستیم به سمت صنعتی سازی کامل برویم اما با این حال با خرید دستگاه‌های نیمه صنعتی از جمله دیگ‌های پخت برنج، دستگاه کباب زن و جوجه زن و... تلاش داریم در راستای کیفی سازی طبخ غذا حرکت کنیم.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه در بحث صنعتی سازی، چندین بار در جلسات ، مکاتباتی با ریاست داشنگاه صورت گرفته است، اظهار کرد: تاکنون موفق نشدیم به اهدافمان در این خصوص برسیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.