سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹

نمایندگان مدیران مسؤول در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی زنجان انتخاب شدند

انتخابات مدیران مسئول

در انتخابات نمایندگان مدیران مسؤول در کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان، اعضای اصلی و علی البدل کمیته ناظر بر نشریات این دانشگاه انتخاب شدند.

به گزارش مفدا زنجان، ظهر آخرین روزهای سال ۹۷ دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان میزبان تعدادی از مدیران مسئول نشریات و یا نمایندگان آنها بود تا طی انتخاباتی از میان مدیران مسئول نشریات دانشجویی، دو نفر را به عنوان عضو اصلی و یک نفر به عنوان عضو علی البدل برای حضور در کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی برگزینند.

در این انتخابات زهرا سلیمانی؛ مدیر مسئول نشریه خون سپید، سالار پورحسن آذر؛ مدیر مسئول نشریه مداد رنگی و علیرضا نجفی؛ مدیر مسئول نشریه داروگ، به ترتیب به عنوان اعضای اصلی و علی البدل انتخاب شدند.

زهرا سلیمانی، به عنوان عضوی که پیش از این نیز به نمایندگی از سوی مدیران مسئول نشریات دانشجویی، در این کمیته حضور داشت، در خصوص فعالیت های نمایندگان و نقش آنها در این کمیته، با اشاره به بررسی مجوز نشریات در جلسات، بیان مشکلات نشریات در این جلسات، پیگیری مطالبات مدیران مسئول و حمایت از آنها گفت: عمده فعالیت‌های ما در سال گذشته، برگزاری کلاس طراحی گرافیک نشریات و آشنایی با نرم افزار طراحی بود.

پس از برگزاری مراسم انتخابات و تعیین نمایندگان، مدیران مسئول نشریات دانشجویی در نشستی با "دکتر محمدی" جانشین معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه به بررسی مشکلات نشریات پرداختند. همچنین راهکارهایی برای رفع این مشکلات پیشنهاد کردند.

جانشین معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه نیز با تاکید بر نقش مهم دانشجویان در اداره امور مربوط به خود، خواهان مشارکت همه دانشجویان در این زمینه شد و اذعان کرد: در مقابل، باید ما مسئولین هم اعتماد بیشتری در راستای سپردن امور به دانشجویان داشته باشیم.

وی یکی از مهمترین وظیفه های مجموعه فرهنگی دانشگاه را، کادر سازی برای آینده دانست و تاکید کرد که باید گام های موثرتری در این زمینه برداشته شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.