شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳

افتتاح سه پروژه ارائه خدمات دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

جیرفت

طرح‌های صنعتی سازی سلف سرویس، تجهیز سالن‌های غذا خوری دانشجویان و ساختمان اداری معاونت‌های فرهنگی دانشجویی و تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور رئیس و شورای مرکزی صنفی دانشجویان این دانشگاه افتتاح شد.

به گزارش مفدا جیرفت، طرح صنعتی سازی سلف سرویس و سالن های غذاخوری دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، با هدف سهولت دسترسی دانشجویان به امکانات رفاهی و با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال افتتاح شد.

در این مراسم "دکتر اصغر مکارم" رئیس دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی، "شهداد نژاد" معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان جیرفت و اعضای شورای مرکزی صنفی دانشجویان حضور داشتند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در این مراسم گفت: برنامه های این دانشگاه در تمامی حوزه‌ها از جمله حوزه دانشجویی بر اساس برنامه راهبردی اجرا می شود.

محمدرضا مشایخی دولت آبادی افزود: طرح صنعتی سازی سلف سرویس دانشجویان از تابستان ۹۷ با تلاش معاون سابق فرهنگی و دانشجویی و حمایت همه جانبه رئیس دانشگاه و معاون توسعه و مدیر مالی دانشگاه آغاز و همزمان با شروع سال تحصیلی با تجهیزات جدید آشپزخانه به دانشجویان ارائه خدمت می شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه تأکید کرد: به دلیل کمبود فضای سلف سروی در برخی مواقع شاهد بودیم که دانشجویان برای دریافت غذا باید در صف طولانی منتظر می‌ماندند که با راه اندازی و تجهیز سالن‌های غذاخوری جدید، این مشکل برطرف شده است.

گفتنی است، در ساختمان جدید معاونت فرهنگی دانشجویی نیز یک فضای فیزیکی به پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا جیرفت اختصاص داده شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.