یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴

با حضور دکتر محمد مهدی بحرالعلوم؛

از برگزیدگان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان تجلیل شد

کاشان

از مقام آوران کشوری و دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت، باحضور رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، استاد حاج حمید شاکرنژاد و فعالان قرآنی تقدیر شد.

به گزارش مفدا کاشان، این مراسم با حضور دکتر محمد مهدی بحر العلوم، رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، استاد حاج حمید شاکرنژاد،  قاری برجسته بین المللی، مسئولین شهری، دانشگاهی و فعالان قرآنی، روز شنبه ۱۱ دی‌ماه، در خانه تاریخی نگین کاشان برگزار شد.

دکتر محمد مهدی بحرالعلوم در آیین تقدیر از برگزیدگان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، ضمن تقدیر از این دانشگاه برای کسب رتبه‌های قرآنی طی چند سال متوالی، یکی از آفات مسابقات را اکتفا کردن به عناوین کسب شده دانست و تأکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی کاشان با برنامه ریزی می‌تواند همچنان در عرصه قرآنی پیشتاز باشد.

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با توجه به آغاز بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت، اظهار امیدواری کرد، این دانشگاه بتواند نسبت به دوره قبل موفق‌تر عمل کند.

بحرالعلوم با تاکید بر اینکه در مرکز قرآن و عترت، بالا بردن سطح کمی و کیفی برنامه‌های قرآنی بسیار مهم است، از ابلاغ مجموعه طرح‌های آموزشی، پ‍ژوهشی و تبلیغی به دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر داد و اجرای آن را مستلزم همکاری و همدلی فعالان قرآنی دانشگاه‌ها دانست.

وی در ادامه تصریح کرد: وزارت بهداشت در سال ۹۶ علاوه بر جشنواره قرآنی در پیش رو، میزبان جشنواره ملی دانشجویان نیز خواهد بود و پیگیر هستیم جشنواره ملی کارکنان و اساتید سراسر دانشگاه‌ها را برگزار کنیم.

بحرالعلوم اظهار امیدواری کرد: با توجه به تجربه خوب دانشگاه علوم پزشکی کاشان در اجرای برنامه‌های قرآنی، شاهد میزبانی این دانشگاه در دوره‌های آتی باشیم.

دکتر حمیدرضا گیلاسی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در این مراسم، ضمن قدردانی از حضور ارزشمند میهمانان این برنامه، تعداد شرکت کنندگان دانشگاه را در سه بخش اساتید، کارکنان و دانشجویان، جمعا بیش از یک هزار و ۳۰۰ نفر عنوان کرد که این تعداد رشد ۵.۱ برابری نسبت به جشنواره بیستم داشت.

وی رهآورد جشنواره بیست و یکم را کسب ۱۷ مقام برتر دانست، که مجموعا دانشگاه علوم پزشکی کاشان در میان ۶۱ دانشگاه علوم پزشکی، موفق به کسب مقام دوم این مسابقات شد.

استاد حاج حمید شاکرنژاد، قاری برجسته بین المللی نیز در این برنامه، ضمن تلاوت زیبایی از آیات سوره انبیا، در پایان تلاوت خود تمرین روزانه و استماع را جهت موفقیت بیشتر قاریان و حفاظ قرآنی توصیه کرد.

در پایان مراسم از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه و همچنین فعالان قرآنی دانشگاه علوم پزششکی کاشان با اهداء هدیه و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.