پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸

مدیر دانشجویی در آیین بهره برداری از پروژه های معاونت فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی بیرجند

به همت همکاران و مشارکت و همراهی دانشجویان فعالیت های شاخصی در سال ۹۷ رقم خورد

بیرجند/بهره برداری

سه پروژه سالن ورزشی نشاط، سالن تلویزیون خوابگاه فاطمیه و فضای جدید سلف سرویس دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه و جمعی از معاونین و سایر مسئولین دانشگاه به بهره برداری رسید.

به گزارش مفدا بیرجند، مدیر دانشجویی دانشگاه با ارائه گزارشی مختصر از مراحل ساخت، آماده سازی و تجهیز پروژه های معاونت فرهنگی دانشجویی که امروز به بهره برداری رسید گفت: احداث سالن ورزشی نشاط و سالن تلویزیون خوابگاه فاطمیه در فضایی به مساحت ۲۵۰ مترمربع از سال ۹۵ شروع و با حمایت های مادی و معنوی رئیس دانشگاه و معاون توسعه مدیریت و منابع و تلاش مستمر همکاران مجموعه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه و تجهیز آن نیز در کمتر از یک ماه، امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.
دکترعباس جوادی اضافه کرد:برای ساخت و تجهیز دو پروژه مذکور حدود ۴ میلیارد ریال اعتبار صرف گردیده است
وی با اظهار اینکه یکی از چالش های ما در این حوزه محدودیت فضای سلف سرویس بوده است خاطرنشان کرد: عملیات ساختمانی فضای جدید سلف نیز در فضایی به مساحت ۵۷۲ مترمربع در سال ۹۵آغاز گردید.
جانشین معاون فرهنگی دانشجویی در ادامه اعلام داشت که ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای ساخت و تجهیز این پروژه هزینه شده است.
دکتر جوادی ساخت و تجهیز رختشویخانه در خوابگاه های دانشجویی را از اقدامات مهم و ارزشمند معاونت فرهنگی دانشجویی عنوان کرد و گفت: در این زمینه نیز بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال هزینه شد.
وی با اشاره به مشکلات اینترنت خوابگاهی از جمله عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت و قطع و وصل مداوم اینترنت افزود: با پیگیری ها و جذب اعتباری که در این زمینه صورت گرفت، امکان نصب اکسس پوینت های با ظرفیت بالا فراهم شد.
مدیر دانشجویی دانشگاه از نصب و ارزیابی نقاط دسترسی اینترنتی اکسس پوینت های جدید خبر داد و گفت: در حال حاضر در برخی طبقات و راهروهای خوابگاه این کار صورت گرفته است و امیدواریم بهره برداری نهایی تا حداکثر دو هفته آینده صورت گیرد.
دکتر جوادی با بیان اینکه خوابگاه دانشجویی پسرانه ولیعصر(عج) در سال ۱۳۷۵ به بهره برداری رسیده است گفت: متاسفانه فضای بیرونی و محیطی این خوابگاه به هیچ عنوان مناسب و در خور شان دانشجویان و دانشگاه نیست.
وی از آغاز عملیات حصارکشی این خوابگاه با تخصیص ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد و افزود: امیدواریم خلا قانونی موجود در ارتباط با شهرداری را رفع کنیم و بتوانیم بهسازی و فصاسازی مناسبی را در پردیس این خوابگاه داشته باشیم
جانشین معاون فرهنگی دانشجویی با اشاره به نشست اخیر هیات امنای دانشگاه از پیشنهاد و اخذ مجوز ساخت خوابگاه متاهلین با ۶۰ میلیارد اعتبار خبر داد و تصریح کرد: این پروژه در پردیس خوابگاه ولیعصر ساخته خواهد شد.


دکترجوادی با تاکید و یادآوری خدمات ارزشمند مسئولین سابق معاونت فرهنگی دانشجویی و قدردانی ویژه از زحمات دکتر دستجردی، دکتر ناصری و آقای استادی گفت: فعالیت های شاخص و دستاوردهای ارزشمندی در این حوزه به همت همکاران و با مشارکت و فعالیت گسترده دانشجویان عزیز در سال ۹۷  رقم خورد که در این جلسه فرصتی برای بیان آن نیست
وی آرامش موجود در حوزه دانشجویی فرهنگی به ویژه در سالجاری که با چالش های مالی و اعتباری مواجه بود را ماحصل درک عمیق دانشجویان از شرایط موجود و همچنین همدلی، تلاش شبانه روزی و پاسخگویی مستمر و مداوم همکاران دانست و گفت:خوشبختانه بیشترین همکاری در حدود ۸ ماه فعالیتم در مجموعه فرهنگی دانشجویی را از سوی معاونت های مختلف دانشگاه به ویژه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه شاهد بودم.
مدیر دانشجویی دانشگاه که بعد از گذشت سه ماه از مراسم پرسش و پاسخ ویژه روز دانشجو در آذرماه سالجاری به تمامی وعده هایی که در این برنامه داده بود جامع عمل پوشانده است گفت: امیدوارم طی مدتی که در خدمت همکاران و دانشجویان بوده ام توانسته باشم ادای دین کرده و چند صباحی هم که فرصت ارزشمند خدمت در این حوزه را داشته ام در جهت بهبود وضعیت صنفی رفاهی دانشجویان دانشگاه گام های مثبتی برداشته باشم.
دکتر جوادی صحبت های خود را با قدردانی از حمایت های بی دریغ دکتر دهقانی رئیس دانشگاه و مجموعه معاونین و همچنین فعالیت های صادقانه، خالصانه و شبانه روزی تمامی واحدهای معاونت فرهنگی دانشجویی به پایان رساند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.