جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

پایان المپیاد ورزشهای همگانی پسران: سهم تیم دانشگاه علوم پزشکی لرستان

المپیاد همگانی پسران

کسب رتبه اول کشوری تیم دانشجویی فوتبال رومیزی و نتایج نه چندان مناسب در سایر رشته‌ها

کاروان ورزش همگانی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی لرستان متشکل از ۲۸ نفر در ۸ رشته انفرادی و تیمی از تاریخ دهم لغایت شانزدهم اسفند ۱۳۹۷ در مجتمع  خزرآباد ساری وابسته به صندوق رفاه وزارت بهداشت، برگزار گردید.

در این مسابقات، تیم فوتبال رومیزی با شکست یازده تیم سایر دانشگاه‌ها، مقام اول کشوری را بدست آورد. 
تیم دانشگاه در رشته طناب‌کشی، با شکست تیم‌های فسا و رفسنجان به دورهای بعد صعود کرد که در اثر یک غفلت در مقابل تیم کرمانشاه در آخرین لحظه مغلوب شد و متأسفانه فینال مسابقات را  از دست داد.

در رشته داژبال، لرستان با شکست تیم کاشان با نتیجه عالی و یک استراحت تا یک هشتم نهایی بالا آمد و در مقابل تیم ارومیه شکست خورد و جز هشت تیم برتر مسابقات داژبال انتخاب شد. آقای پویا شیراوند از لرستان به عنوان فرد منتخب تیم ملی دانشجویان انتخاب گردید.

در رشته طناب زنی، تیم لرستان توسط سعید رحیمی در بین ۵۵ شرکت کننده، رتبه هفتم را کسب کرد.

در رشته‌های روبیک انفرادی، رکوردهای بسیار خوبی بدست آمد و در رشته فریزبی، نفر اعزامی اولین بار حضور پیدا کرده بود و موفقیتی نداشت.

در آمادگی جسمانی علی‌رغم انتظار کسب مدال طلا توسط آقای قمری، متأسفانه طبق مقررات که بایستی دست کم  یکسال فاصله از دور قبلی شرکت آنها در مسابقه مربوطه گذشته باشد، از مسابقات کنار زده شد.

کاروان ورزشی لرستان در پایان المپیاد ورزش‌های همگانی در بین ۵۵ دانشگاه توانست بین ده تیم اول کشوری حضور داشته باشد که موفقیت خوبی محسوب میشود.

در پایان، از کلیه کارکنان اداره تربیت بدنی دانشگاه، و نیز دانشجویان محترم و سخت‌کوشی که به رغم محدودیتهای مالی توانستند تا حد نسبتاً خوبی در مسابقات کسب نتیجه کنند، سپاسگزاریم و برای همه این افراد آرزوی توفیق داریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.