یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸

کسب مقام دوم دانشگاه علوم پزشکی کاشان در مسابقات منطقه ای ورزش‌های همگانی

image.png

به گزارش مفدا ،در مسابقات ورزش‌های همگانی منطقه مرکزی که با حضور دختران دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان، یزد، کاشان و شهرکرد برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی کاشان موفق شد مقام دوم این مسابقات را از آن خود کند.

نتایج مسابقات به شرح ذیل می باشد:

 مسابقات والیبال به صورت دوره ایی با شرکت 4 تیم برگزار شد و پس از سه بازی تیم اصفهان مقام اول ،تیم یزد مقام دوم و تیم کاشان مقام سوم و شهرکرد مقام چهارم را کسب نمودند.

مسابقات فوتبال رومیزی با شرکت دو تیم کاشان و اصفهان متشکل از 4 نفر به صورت انفرادی  و با جدول دوره ای برگزار شد که در نهایت تیم های اصفهان موفق به کسب اول شدند

در بخش مسابقات طناب زنی با شرکت سه تیم و در دو بخش 3 ثانیه سرعت و 3 دقیقه استقامت برگزار شد و تیم های اصفهان کاشان و یزد در بخش استقامت به ترتیب موفق به کسب مقامهای اول تا سوم شدند و در بخش سرعت اصفهان مقام اول و یزد مقام دوم و کاشان مقام سوم را کسب نمودند.

مسابقات دارت با حضور 4 تیم برگزار شد در این مسابقات یزد و اصفهان و کاشان به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا سوم گردیدند.

مسابقات آمادگی جسمانی با حضور 4 تیم و به صورت انفرادی برگزار گردید ،تیم های  یزد اصفهان و کاشان موفق به کسب مقامهای اول تا سوم شدند

در پایان مسابقات تیم های اصفهان با کسب مجموع 45 امتیاز،کاشان 31 امتیاز موفق به کسب مقامهای اول و دوم این دوره از مسابقات شدند.

گفتنی است این مسابقات از روز پنج شنبه مورخ 9/10/95 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.