دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰

نشریاتی که تا ۳۰ بهمن ماه امسال منتشر می‌شوند می‌توانند در جشنواره « تیتر۱۰»شرکت کنند

نشریاتی که تا ۳۰ بهمن ماه امسال منتشر می‌شوند می‌توانند در جشنواره « تیتر۱۰»شرکت کنند/ شهید بهشتی، مشهد و علوم پزشکی اصفهان در صدر ثبت‌نام کنندگان

تیتر ده

نشریاتی که تا ۳۰ بهمن ماه امسال منتشر می‌شوند می‌توانند در جشنواره « تیتر۱۰»شرکت کنند/ شهید بهشتی، مشهد و علوم پزشکی اصفهان در صدر ثبت‌نام کنندگان

جشنواره تیتر 10

با اعلام تمدید مهلت ثبت‌نام در جشنواره رسانه و مطبوعات دانشجویی موسوم به «تیتر۱۰»تا یکم اسفند ماه سال جاری، نشریات دانشجویی که تا ۳۰ بمهمن ماه منتشر می‌شوند هم می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

به گزارش مفدا، با نزدیک شدن به روزهای پایانی اعلام شده از سوی دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی و با توجه به استقبال دانشگاهیان برای ثبت‌نام در بزرگترین جشنواره نشریات دانشجویی کشور موسوم به «تیتر۱۰» مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار در این جشنواره تا یکم اسفند ماه سال جاری تمدید شد و همچنین مقرر شد که نشریات دانشجویی که تا ۳۰ بهمن ماه به جمع نشریات منتشر شده می‌پیوندند نیز در این جشنواره امکان رقابت و حضور داشته باشند.

همچنین دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاه‌های پیشتاز در بخش‌های مختلف جشنواره را اعلام کرد.
طبق این گزارش در بخش نویسندگان برتر جشنواره، دانشگاه‌های شهید بهشتی، فردوسی مشهد و علوم پزشکی اصفهان با ثبت بیشترین اثر به ترتیب در رتبه‌های اول تا سوم جای گرفته‌اند. در بخش ویژه جشنواره نیز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آثار ثبت شده بیشتری از دیگر دانشگاه‌ها داشته و پیشتاز است و دانشگاه‌های خواجه نصیرالدین طوسی و علوم پزشکی تبریز نیز دوم و سوم هستند.
اما در بخش آثار برگزیده که بیشترین آثار دریافت شده در جشنواره نیز مربوط به این بخش است، تاکنون دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و تبریز با فاصله زیاد از دیگر دانشگاه‌ها رقابت نزدیکی با هم داشته و  به ترتیب با ثبت ۱۰۲۱ و ۸۸۲ اثر در جایگاه اول و دوم قرار گرفته‌اند. دانشگاه شهید بهشتی نیز با۳۸۱ اثر بعد از این دو دانشگاه بیشترین آثار را ثبت کرده است.
در بخش نشریات برگزیده نیز رقابت نزدیکی بین چند دانشگاه ایجاد شده و دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان، شهید بهشتی و فردوسی مشهد با فاصله کمی از یکدیگر به ترتیب در جایگاه‌ اول تا سوم قرار گرفته‌اند.

متقاضیان شرکت در این جشنواره می‌توانند برای ثبت نام تا یکم اسفند ماه سال جاری به سامانه ثبت‌نام به آدرس http://nashriat.titr10.ir/ مراجعه کنند.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از جشنواره «تیتر10» اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.