دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹

کارگاه هنرهای نمایشی برای دانشجویان علوم پزشکی ارومیه برگزار شد

کارگاه  هنرهای نمایشی ارومیه

در راستای تقویت دانشجویان علاقمند به بازیگری و کارگردانی و با هدف آشنایی عمیق‌تر دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با مفاهیم هنرهای نمایشی به‌ویژه تئاتر، کارگاه "هنرهای نمایشی" در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا ارومیه، این کارگاه با حضور احسان ملکی راد، کارگردان و کارشناس هنری وزارت بهداشت، به مدت دو روز در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

هدف از برگزاری این کارگاه، آشنایی عمیق‌تر دانشجویان برگزیده دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با مفاهیم هنرهای نمایشی، به‌ویژه تئاتر بود که تجربیات ارزنده‌ای در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

احسان ملکی، مدرس کارگاه گفت: هدف از این کارگاه ارتقای سطح سواد عمومی دانشجویان از تئاتر است و توانستیم با مثال‌های عینی و کاربردی، به سمت بازیگری تکنیکی پیش برویم و آموزش‌های مفید در این رابطه به دانشجویان ارائه دهیم.

وی افزود: بر این باور هستیم افرادی که دست اندرکار سلامت جامعه هستند، اگر با وجوه مختلف هنر آشنا شوند، بازده و کارآیی آنان بیشتر و تأثیرگذارتر خواهد شد.

لازم به ذکر است، دکتر رضا فیروزی، معاون فرهنگی و دانشجویی و دکتر مولود رادفر، مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از نحوه برگزاری این کارگاه بازدید کردند.

.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.