پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی :

حلول سال نو را به همکاران در دانشگاه و مراکز درمانی تابعه، تبریک گفت

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با انتشار پیام، فرارسیدن بهار طبیعت و حلول سال نو را به تمامی همکاران در دانشگاه، بیمارستان ها و کلینیک های تابعه تبریک گفت.

به گزارش مفداعلوم بهزیستی و توانبخشی؛ دکتر " امیرمسعود عرب " در این پیام ذکر کرده است:

برآمد باد صبح و بوی نوروز/
به کام دوستان ‌و بخت پیروز/
مبارک بادت این سال و همه سال/
همایون بادت این روز و همه روز
/
    سلام خدمت کلیه همکاران عزیزم در دانشگاه، بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه اعم از اعضای محترم هیات علمی، دانشجویان عزیز ‌و پرسنل خدوم و زحمتکش
    سلام ویژه به همکاران عزیزی که سفره خدمت را در کنار سفره هفت سین برگزیدند و به جای حضور در کنار خانواده، به اثر ماندگار حضور خود در کنار بیماران می اندیشند.
   سلامی ویژه تر به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران مجموعه دانشگاه که همواره محتاج دعای خیرشان هستیم.
   عید نوروز باستانی که عصاره درایت و علم و هنر ایرانیان باستان است و عید میلاد مولی الموحدین حضرت علی ابن ابیطالب (ع)  را به همگی تبریک عرض می کنم. پیوند زمانی این دو عید را به فال نیک گرفته و آرزوی بهترینها را در سال جدید برای همه ایرانیان بویژه دوستان عزیزم در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دارم.
   بهار طبیعت با تمام زیبایی هایش، درس زندگی و چگونه زیستن را به ما یاد می دهد. یاد می دهد که با نگاهی به پشت سر و برداشتن کوله بار تجربه، و نگاهی به آینده، شوق ساختن فردایی بهتر را در دل داشته باشیم.
    سالی که گذشت با تمام فراز و نشیب هایش، برای من آغازگر تجربه ای جدید بود. سنگینی بار مسئولیتی که به دوش من نهاده شد تنها با کمک، همدلی، همکاری و همیاری کلیه اعضا دانشگاه قابل تحمل بود. این همدلی انرژی مضاعفی را ایجاد کرد تا بتوانم از فرصت پیش آمده بنفع همکارانم و تحقق اهدافمان برای جامعه ای که نیازمند خدمات ماست، استفاده کنم.
   سالی را که در پیش داریم را با امید به توسعه کمی و کیفی فعالیتهای علمی دانشگاه و ارتقای مسایل رفاهی کلیه کارکنان و دانشجویان آغاز می کنیم و امیدواریم با اجرای برنامه های تدوین شده در کنار همدیگر قدم هایی استوار برای ارتقای توانبخشی، سلامت اجتماعی و سلامت روان جامعه برداریم.

   برای تک تک شما همکاران و خانواده های محترم، آرزوی سلامتی و بهروزی در سال نو را دارم و مطمئنم که با حمایت شما عزیزان، تمام توانم را در جهت رشد و پویایی هر چه بیش‌تر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بکار می گیرم.

موفق و موید باشید / دکتر" امیرمسعود عرب "
رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.