سه‌شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸

عید پرکار معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا

دکتر نقدی فسا

در پی اقدامات صورت گرفته در ایام نوروز و روزهای اخیر بارندگی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا با اعلام پیامی از مجموعه کارکنان معاونت تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش مفدا فسا،  در پی اقدامات صورت گرفته در ایام نوروز و روزهای اخیر بارندگی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا با اعلام پیامی از مجموعه کارکنان معاونت تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد :

با سلام و تبریک مجدد سال نو به همه همکاران محترم معاونت. هر چند همگی دوستان تا حدودی در جریان امور بقیه همکاران هستند ولی شایسته است مطالبی را عرض کنم.

ضمن تشکر از کلیه دوستان عزیز اداره خوابگاه، یک خسته نباشید و خداقوت جانانه به آقای صالحی سرپرست خوابگاه پسران، که دیروز پشت بام و احتمال نم زدگی همه خوابگاه ها را مجددا چک کردند.

از خانم اسماعیلی عزیز و دلسوز سرپرست اداره خوابگاه های دانشجویی، آقای حاتمی عزیز مدیر امور دانشجویی و همه همکارانی که در طی چند روز گذشته و خصوصا دو روز گذشته وقت گذاشتند تشکر صمیمانه دارم.

لازم به ذکر است، فعالیت اداره خوابگاه ها شامل اسکان دانشجویان کشیک و کار دانشجویی، تجمیع خوابگاهها، سمپاشی و اخیرا هم فعالیت های اعلام بحران شامل نظافت مجدد و اطمینان از همه پشت بام ها بوده است.

کارکنان سلف سرویس نیز از امروز به دلیل مشکلات احتمالی آنکال هستند و البته همچنین جهت اطلاع شما در طی چند روز عید رئیس و کلیه معاونین مرتبا از همه بخش های روستایی و شهری، بیمارستان ها، داروخانه ها، اماکن صنفی و ... بازدید کرده و موارد تخلف هم برخورد گردیده و خلاصه عید امسال و خصوصا دو روز گذشته تا کنون همه همکاران علوم پزشکی درگیر فعالیت هستند و حتی وزیر هم به دلیل سیل به شیراز سفر کرده اند.

از دوستانی هم که در اداره سرکار حضور دارند، تشکر می کنم و خواهش دارم دوستان در هنگام شیفت ها بطور دقیق انجام وظیفه نمایند تا در بازدیدهای احتمالی و نیاز به فعالیت و هماهنگی مثل همیشه موفق عمل کنیم.

انشالله همگی خانواده سلامت و بویژه همکاران معاونت فرهنگی و دانشجویی سلامت باشند.

مجددا از فعالیت اداره خوابگاه ها و بخش های فعال در ایام گذشته تشکر کرده و به خانم زارعی مسئول روابط عمومی معاونت بابت انعکاس اخبار خسته نباشید میگوئیم.

همگی همکاران معاونت خدا قوت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.