سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳

دکتر عبداللهی فرد مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم:

هیات رئیسه دانشجویی یک روز بر مسند هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جهرم

هیات رئیسه دانشجویی- جهرم -مرداد 95

دانشجویان منتخب دانشگاه علوم پزشکی جهرم یک روز خود را بر مسند هیات رئیسه دانشگاه اختصاص دادند و اداره امور را به طور صوری تجربه کردند.

به مناسبت هفته خوابگاه ها؛ هيات رييسه دانشجويي در دانشگاه علوم پزشكي جهرم برگزار مي شود.

مدير دانشجويي اداره دانشجويي دانشگاه در مصاحبه با روابط عمومي معاونت ضمن تبريك هفته خوابگاه ها به دانشجويان و دست اندركاران امور خوابگاه ها، ضمن تشريح برنامه هاي هفته خوابگاه هاي دانشجويي، نسبت به بيان طرح هيات رييسه دانشجويي توضيح دادند.

دكتر مهدي عبدالهي فرد با بيان اينكه سال گذشته به مناسبت هفته خوابگاه ها، طرح هيات رئيسه دانشجويي در امور خوابگاه ها شكل گرفت و با تاييد رياست محترم دانشگاه  براي اولين بار  اجرايي شد اظهار داشت:

"اين طرح با هدف افزايش خودباوري در دانشجويان، پذيرش مسووليت و تجربه كار اجرايي براي آماده شدن در مسائل اجرايي كشور در آينده اي نزديك اجرا مي گردد"

دكتر مهدي عبدالهي فرد در ادامه گفت : در سال دوم اجراي طرح، هيات رييسه دانشجويي متشكل از رييس دانشگاه، معاون آموزشي، معاون پژوهشي، معاون دانشجويي و مديريت هاي دانشجويي و فرهنگي مي باشد، كه در اين رابطه از شش نفر از دانشجويان ممتاز در سمت هاي مذكور استفاده مي شود.

ايشان در پاسخ به اين سوال كه چرا در سمت هاي معاونين ديگر از دانشجويان استفاده نگرديد گفتند: علت انتخاب اين معاونتها اين است كه معاونت هاي ذكر شده بيشترين ارتباط را با دانشجويان داشته اند و تلاش اين است كه در صورت ميسر بودن در سال هاي آتي معاونت هاي ديگر نيز اضافه گردند.

ايشان در رابطه با چگونگي انجام طرح گفتند :" دانشجويان در سمت مسووليت واگذار شده با استقرار در دفاتر رياست و معاونت ها، مستقر گرديده و ضمن مراجعه دانشجويان تا حد امكان نسبت به رفع مشكلات مطرح شده اقدام مي كند، دانشجو در اين زمينه مسووليت اجرايي ندارد. انتظار اينست كه هيات رييسه دانشجويي زبان گوياي دانشجويان باشد، انتقادات را بشنود و پيشنهادات را جمع آوري كند و طرح ها را جمع بندي و در جلسه مشترك هيات رئيسه دانشجويي و هيات رئيسه دانشگاه مطرح نمايد.

دكتر مهدي عبدالهي فرد در پايان اظهار اميدواري نمود كه طرح مذكور مدون گرديده و ضمن ارسال به وزارت متبوع، ان شالله در سال هاي آتي در تمام دانشگاه هاي كشور، يك روز در سال شاهد اجراي اين طرح باشيم.   

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.