دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

جهاد علمی در اعتکاف علمی

جهاد علمی در اعتکاف علمی

دومین اردوی علمی در قم توسط تیم جهادی شهید حججی با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد.

به گزارش مفدا البرز،دومین اردو ی علمی در قم توسط تیم جهادی شهید حججی با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد.

تیم جهادی شهید حججی یک سال واندیست که در مناطق کم برخوردار بشاگرد در جنوب کشور فعالیت های جهادی در عرصه علمی ،کشاورزی و اقتصادمقاومتی را اجرا می کند و همچنین در عرصه جهاد علمی با تلاش برای حذف تبعیض های آموزشی با اعزام اساتید زبده و جهادی در این مناطق و تدریس کنکور، دانشجویان را برای قبولی در دانشگاه های ممتاز کشور تربیت میکنند.

گفتنی است این تیم با جمع آوری اقلام آموزشی کنکور اعم از کتب تست و کمک آموزشی در جهت رفع این خلاء در این مناطق اقدامات بسزایی انجام داده است.

یکی دیگر از فعالیت های این تیم جهادی، اعتکاف علمی دانشجویان بشاگرد در قم می باشد که از ۲۵ اسفند ماه ۹۷الی ۱۵ فروردین ماه سال جاری تعداد ۸۰ دانش آموز بشاگردی را در این شهر مقدس دعوت نموده و برنامه های آموزشی خود را با عالی ترین سطح واساتید جهادی به اجرا در می آورند.

سید محمد مهدی حسینی مسئول این تیم در گفت و گو با خبرنگار مفدا  چنین بیان داشت: این دومین اعتکاف علمی برگزار شده توسط تیم جهادی شهید حججی با همکاری معاونت سازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البرز می باشد.

وی خاطر نشان کرد در سال گذشته تعداد دانش آموزان شرکت کننده در این برنامه ۳۰ نفر بوده اند که درصد قبولی آنها در دانشگاه ها بسیار چشمگیربوده است و با حول  قوه الهی و عنایت حضرت صاحب الامر (عج) امسال به ۸۰ نفر افزایش یافتند که نتیجه آن در آزمون کنکور امسال نیز درخشان خواهند بود.

لازم به ذکر است که مسئول برنامه ریزی تیم گروه تجربی دانشجویان نیز آرش حسن پور از بسیجیان جهادی دانشگاه علوم پزشکی البرز می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.