یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱

به همت مجمع تخصصی کانون‌های هلال احمر وزارت بهداشت؛

جشنواره فرهنگی " یک ایده یک زندگی" برگزار می‌شود

جشنواره فرهنگی یک ایده یک زندگی

جشنواره فرهنگی "یک ایده یک زندگی" با محوریت سلامت و ایمنی مسافران نوروزی به همت مجمع تخصصی کانون‌های هلال احمر وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

فریماه قاراباقی‌ها دبیر مجمع تخصصی کانون‌های هلال احمر وزارت بهداشت در این خصوص به مفدا گفت: این یک جشنواره ملی فرهنگی است که با هدف آشنایی دانشجویان با چالش‌های ملی مانند تصادفات جاده‌ای، آلودگی محیط زیست و پیدا کردن راه حل برای این مسائل شروع به کار کرده است.

وی در ادامه افزود: جشنواره " یک ایده ،یک زندگی" جشنواره ملی فرهنگی است که با محوریت سلامت و ایمنی مسافران نوروزی فراخوان داده و تلاش دارد که با یک ایده جان یک انسان از این تصادفات نجات پیدا کند.

دبیر مجمع تخصصی کانون‌های هلال احمر وزارت بهداشت در توضیح این جشنواره گفت: تمامی دانشجویان سراسر کشور و اعضای شاخه جوانان هلال احمر می‌توانند ایده‌های خود را برای کاهش تصادفات جاده‌ای و آثار آن و ایمنی سلامت مسافران نوروزی در قالب یک ویدیو یک دقیقه‌ای توضیح دهند و این ویدیو از توضیح ایده باید با هشتگ #یک_ایده_یک_زندگی در صفحه اینستاگرام خود به صورت پابلیک قرار دهند.

وی ادامه داد: در پایان باید این ویدیو با متن توضیح ایده همراه با لینک  داخل فرم ثبت نام آنلاین در سایت سازمان جوانان هلال احمر  به آدرس http://rcsy.ir/۱idea۱life  ارسال کنند.
این دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص داوری این جشنواره گفت: داوری در دو مرحله انجام می‌شود که پس از بررسی ایده‌ها در مرحله نخست، ایده‌های برگزیده یک ویدیو کاملتر از طرح خود را با توضیح آماده و به دبیرخانه ارسال کنند.

گفتنی است: فرصت ارسال ایده و طرح‌های نوآورانه تا ۲۳ فروردین ماه است و تقدیر از ایده‌های برگزیده همزمان با هفته هلال احمر در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس @۱idea۱life مراجعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.