یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲

جلسه ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای هماهنگی خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده برگزار شد

جلسه ستاد فعالیتهای جهادی

اولین جلسه ستاد فعالیت‌های جهادی سال ۹۸ دانشگاه علوم پزشکی لرستان به منظور نحوه امدادرسانی به سیل‌زدگان پلدختر و نورآباد و کوهدشت و سایر مناطق متأثر از سیل، در مورخ ۱۷ / ۱/ ۹۷ با حضور معاون فرهنگی دانشجویی، معاون پژوهشی و مدیر فرهنگی و سایر اعضا در دفتر معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار گردید.


در این جلسه مقرر گردید که تمامی گروه‌های جهادی دانشگاه برای جلوگیری از موازی‌کاری و امدادرسانی مطلوب‌تر با هم هماهنگ شوند. همچنین پیشنهاد شد دبیران کانون‌های جهادی، هلال احمر و نماینده دبیران انجمنهای علمی به منظور شناسایی نیازمندان نسبت به حضور در مناطق سیل‌زده نورآباد و سپیددشت اقدام کنند و نتایج را برای کمک‌رسانی در اختیار بسیج دانشجویی و معاونت تحقیقات و فناوری و مدیریت فرهنگی قرار دهند. توزیع کمک‌ها توسط افراد ساکن در آن مناطق (ترکیبی از نیروهای بومی و غیر بومی) باشد و دانشجویانی که تمایل به مشارکت در امدادرسانی دارند، توسط همه کانون‌ها ثبت‌نام شوند و اطلاعیه مربوطه در کانال‌ها و گروههای مرتبط قرار داده شود.

این جلسه اولین جلسه ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاه بود که بلافاصله پس از تعطیلات نوروزی به دعوت معاونت فرهنگی دانشجویی در دفتر جلسات این معاونت برگزار گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.