دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

به همت مدیریت دانشجویی و همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه؛

خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج سم پاشی شد

سم پاشی خوابگاه

با هدف پیشگیری و افزایش کیفیت بهداشت در خوابگاه‌ها، تمامی خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در ایام نوروز سم پاشی شد.

به گزارش مفدا یاسوج، "دکتر جمشید محمدی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با اعلام این خبر گفت: خوابگاه‌های دانشجویی یکی دیگر از مکان های عمومی می‌باشد که باید از لحاظ بهداشت مورد اهمیت و توجه قرار گیرد.

 وی اشاره کرد: خوابگاه‌های دانشجویی ما که قدیمی هستند بیشتر در معرض وجود آفات قرار دارند، بنابراین بهداشت محیطی و بهداشت فردی در خوابگاه اگر به درستی انجام شود مکان مورد نظر دچار آفت و حشرات نمی‌شود.

محمدی افزود: افرادی که در خوابگاه زندگی می‌کنند گاهی اوقات وسایلی را از محل زندگی خود انتقال داده و به مکان عمومی خوابگاه می‌آورند که امکان دارد آن وسایل نیز آفت زده باشند، پس قبل از ورود هر گونه وسایل حتما آن را از لحاظ بهداشتی چک کنید تا دیگر وسایل آلوده نشوند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: نظارت  بر فرآیند سمپاشی، نوع مواد مصرفی، نحوه اجرای کار و... با هماهنگی و مشاوره با کارشناس بهداشت محیط معاونت و مسؤول خوابگاه صورت گرفت.

وی در پایان یادآور شد: سم پاشی کلیه خوابگاه‌ها هر سال دو بار به صورت کامل انجام می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.