دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در جشنواره سیمرغ ثبت نام کرد

معاون فرهنگی

"محمدرضا مشایخی دولت آبادی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در دهمین جشنواره فرهنگی بین المللی سیمرغ در بخش ادبی ثبت نام کرد.

به گزارش مفدا جیرفت، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ضمن تبیین اهمیت و ضرورت حضور موثر دانشجویان، اساتید و کارکنان در دهمین جشنواره فرهنگی بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت اظهار داشت: این جشنواره یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی در سطح ملی است که با شناسایی و معرفی افراد خلاق و توانمند و تولید آثار هنری ارزشمند، برای ترویج فرهنگ سلامت برگزار می‌شود.

محمدرضا مشایخی دولت آبادی با بیان اینکه این جشنواره در سه بخش آزاد، فرهنگ سلامت و بین الملل برگزار می‌شود، اضافه کرد: بخش آزاد ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و جامعه پزشکی، بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها، مراکز و موسسات آموزش عالی کشور و بخش بین الملل با موضوع فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان سراسر دنیا می باشد.

وی با بیان اینکه مرحله نهایی جشنواره در پنج بخش ادبی ، تئاتر، فیلم ، هنرهای تجسمی و موسیقی تابستان ۹۸ در تهران برگزار خواهد شد اظهار داشت : دانشجویان ، اساتید و کارکنان علاقمند به شرکت در این جشنواره می توانند جهت ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس www.festivlf.ir  مراجعه و یا با دبیرخانه دانشگاهی جشنواره واقع در معاونت فرهنگی و دانشجویی  به شماره ۰۳۴۴۳۳۱۷۸۰۹ تماس حاصل نمایید.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در پایان اظهار داشت: با توجه به فعالیت دبیرخانه دانشگاهی به منظورمشارکت حداکثری جامعه مورد هدف، فعالیت‌هایی از قبیل تعیین سفیران جشنواره، برگزاری جلسات توجیهی سفیران، کلاس‌های آمادگی علاقمندان به شرکت در جشنواره در بخش تئاتر و گروه سرود، اطلاع رسانی جشنواره با استفاده از ابزارهای مختلف تبلیغات محیطی، شبکه‌های اجتماعی، ثبت نام حضوری، برپایی ایستگاه‌های ثبت نام در واحدهای مختلف دانشگاه و فضاهای آموزشی و... می‌توان نام برد.

جهت دریافت آیین نامه دهمین جشنواره فرهنگی بین المللی سیمرغ اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.