دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸

پویش اعضای هیأت علمی و متخصصین درمانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برای جمع آوری کمک به سیل زدگان

بیرجند/کمک به سیل زدگان

جمعی از اعضاء هیئت علمی و متخصصین درمانی دانشگاه در اقدامی تحسین بر انگیز برای جمع آوری کمک به مناطق سیل زده دست به کار شدند.

به گزارش مفدا بیرجند، جمعی از اساتید و پزشکان دانشگاه با هدف کمک به سیل زدگان مناطق مختلف کشور، اطلاعیه ذیل را صادر نمودند:
               بنی آدم اعضای یکدیگرند                   که در آفرینش ز یک گوهرند
               چو عضوی به درد آورد روزگار               دگر عضوها را نماند قرار
اینک که در آغاز سال و در  بهار طبیعت شاهد غم و اندوه تعدادی از هموطنان عزیز پس از نزول رحمت الهی می باشیم برآن شدیم تا با کمک های مالی هر چند اندک سهم کوچکی در همدردی با هموطنان خود داشته باشیم. منتظر یاری سبزتان هستیم.
احتراماً به استحضار اعضای محترم هیأت علمی و متخصصین درمانی شاغل در بیمارستانهای آموزشی می رساند در مورخ ۹۸/۰۱/۱۹ جلسه ای با حضور روسا و معاونین محترم دانشکده ها و بیمارستان های آموزشی در جهت راه اندازی پویش مردمی کمک به سیل زدگان اخیر تشکیل و موارد ذیل مصوب گردید.
۱- کمیته ۵ نفره متشکل از جناب آقای دکترکریمی، جناب آقای دکتر زربان، جناب آقای دکتر حسینی، جناب آقای حاجی آبادی و سرکار خانم دکتر ازدکی به عنوان نمایندگان این پویش مردمی تشکیل گردید. این کمیته وظیفه راهبری و هدایت کمکهای همکاران محترم در راستای نیازهای اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و مراجع ذیربط عهده دار خواهد بود.
 ۲- شماره کارت ۸۰۵۸-۷۳۰۱-۶۳۱۵-۵۸۹۴ به نام آقای دکتر قاسم کریمی بندرآبادی جهت واریز کمکهای اساتید و همکاران محترم تعیین گردید تا در اسرع وقت کمکهای انسان دوستانه شما به دست هموطنان نیازمند برسد.
۳- در صورتی که همکاران متمایل به پرداخت به صورت کسر از حقوق می باشند لطفاً فرم پیوست را تکمیل و به رئیس دانشکده – یا رئیس بیمارستان تحویل نمایند. 

پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز ضمن قدردانی از این اقدام ارزشمند یادآور می شود: با توجه به تصمیم جمعی از اعضاء هیئت علمی و متخصصین درمانی دانشگاه در خصوص کمک به مناطق سیل زده اخیر و با توجه به ضرورت سرعت عمل در این خصوص، خواهشمند است در صورت تمایل کمکهای نقدی خود را به شماره کارت اعلام شده واریز و یا فرم کسر از حقوق را تکمیل نمائید.
شماره کارت : ۵۸۹۴۶۳۱۵۷۳۰۱۸۰۵۸ بنام آقای دکتر قاسم کریمی بندرآبادی

برای دریافت فرم کسر از حقوق اینجا کلیک نمایید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.