پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱

دانشجویان دانشکده علوم پزشکی مراغه صاحب سالن ورزش های همگانی می شوند

سالن ورزشهای همگانی دانشکده علوم پزشکی مراغه

در راستای اجرای سیاست های وزارت بهداشت در خصوص گسترش ورزش های همگانی، دانشجویان دختر دانشکده علوم پزشکی مراغه، صاحب سالن سرپوشیده ورزش های همگانی می شوند.

به گزارش مفدا مراغه، سرپرست اداره امور عمومی معاونت آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه، از احداث سالن سرپوشیده ورزش های همگانی برای دانشجویان دختر این دانشکده در آینده ای نزدیک خبر داد. 

مهندس مقصود امیرپور، در این خصوص گفت: با توجه به نگاه ویژه وزارت بهداشت به مقوله ترویج و گسترش ورزش های همگانی بین دانشجویان و همچنین تشکیل کارگروه ویژه ورزش های همگانی و ابلاغ سیاست های راهبردی در این خصوص، بر این اساس پروژه احداث سالن ورزشی سرپوشیده «پردیس» در دستور کار دانشکده علوم پزشکی مراغه قرار گرفت و با برنامه ریزی های به عمل آمده و برآورد کلیه هزینه های عمرانی و اخذ مجوزهای لازم، فرآیند احداث آن آغاز شد.

وی افزود: این سالن ورزشی در خوابگاه پردیس فدک دختران دانشکده و در فضایی به مساحت صد و هشتاد متر مربع، به صورت سرپوشیده احداث خواهد شد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد، با توجه به پیش بینی های به عمل آمده، هم زمان با ایام اله دهه فجر، شاهد بهره برداری و افتتاح این سالن ورزشی باشیم.   

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.