سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰

برگزاری دومين روز نشست روساي ادارات مشاوره مناطق جنوب كشور و ساير روساي مناطق كشور

دومین روز از نشست روسای دارات مشاوره - جهرم

در دومين روز از نشست اداره مشاوره و سلامت روان دانشجويي دانشگاه  كه در سالن شهيد ايرانمنش و با حضور ميهمانان با تلاوتي ايات نوراني وحي آغاز گرديد در ابتدا گروه همتاياران دانشجويي مركز مشاوره به اجراي تئاتر زيبايي در خصوص مشكلات عاطفي دوران دانشجويي پرداختند كه مورد استقبال و تشويق و تمجيد حاضران در سالن واقع شد.  در ادامه  خانم دكتر هنرپروران از اساتيد و روان شناسان برجسته استان فارس با برگزاري كارگاه درماني act   به پردازش مباني آن پرداخت.

در پايان جناب آقاي قاسمي، مدير اداره مشاوره و سلامت روان، به پيشبرد برنامه هاي و امور اين مركز طي برنامه علمياتي و مندرج در سامانه شهيد مطهرنيا اشاره كرد و از زحمات رياست دانشگاه و حمايت اي ايشان از اين واحد تقدير به عمل آورد.  

شايان ذكر است طي اين نشست دو روزه موارد مهمي مطرح و پس از بررسي هاي به عمل آمده به صورت مصوبات راهبردي  در آمد و مقرر گرديد مراكز مشمول هر چه سريعتر نسبت به عملياتي نمودن موارد اقدام نمايند.

در حاشيه اين نشست دو روزه مي توان برنامه هاي تفريحي در نظر گرفته شده براي ميهمانان همچون گردشگري و بازديد از باغات زيباي مركبات و غار سنگ اشكن و ...را  برشمرد.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.