شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲

در سال گذشته

۴۴۴ نفر از دانشجویان علوم پزشکی مشهد وام ضروری دریافت کردند

وام دانشجویی

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن تشریح وام‌های اعطایی به دانشجویان این دانشگاه گفت: در شش ماهه نخست سال گذشته به ۱۹۵ نفر از دانشجویان وام ضروری اعطاء شد. همچنین در مجموع در سال گذشته ۴۴۴ نفر از دانشجویان دانشگاه وام ضروری گرفتند.

امیر صالح مقدم در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این خبر افزود: ۱۹۵ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد  در شش ماه نخست سال ۹۷‏، در مجموع یک میلیارد و ۲۰۲ میلیون ریال وام ضروری دریافت کردند. همچنین ۲۴۹ نفر از دانشجویان در شش ماه دوم سال گذشته در مجموع مبلغ یک میلیارد و ۵۱۸ میلیون تومان وام ضروری دریافت کردند.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۸ نفر از دانشجویان دانشگاه، وام تحصیلی متمم در نیم سال دوم سال ۹۶ دریافت کرده‌اند، گفت: در نیم سال نخست سال گذشته به یک‌هزار و ۶۴۶ نفر از دانشجویان وام تحصیلی از سوی اداره رفاهی دانشگاه تعلق گرفت.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه به تعداد یک‌هزار و ۵۱۰ نفر از دانشجویان دانشگاه در نیمسال نخست سال گذشته وام تحصیلی متمم اعطاء شده است، خاطرنشان کرد: به ۴۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد سال گذشته وام بنیاد علوی اعطاء شد.

صالح مقدم با اشاره به اینکه در طول سال گذشته به ۷۲ نفر از دانشجویان دانشگاه وام ودیعه مسکن داده شد، خاطرنشان کرد: امسال نیز  همانند سال‌های گذشته تلاش داریم انواع مختلف وام و تسهیلات دانشجویی را به دانشجویان واجد شرایط اعطاء کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.