یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

مراسم معارفه سرپرست اداره مشاوره و سلامت روان برگزار شد

معارفه

معاون دانشجویی فرهنگی در جلسه معرفی سرپرست جدید اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان تاکید کرد حمایت و تقویت اداره مشاوره و سلامت روان از سیاست های اصلی این معاونت است

به گزارش مفدا اصفهان دکتر سیدمحسن حسینی با اشاره به فعالیت های گسترده اداره مشاوره، ابراز امیدواری کرد با حضور سرپرست جدید نیز این فعالیت ها با انگیزه و برنامه ریزی بیشتری توسعه پیدا کند. وی سوابق اجرایی و مطالعات مرتبط دکتر عقدک را از دلایل انتصاب وی به سمت سرپرست اداره مشاوره و سلامت روان دانست و از خدمات و زحمات دکتر فریدفر در طول مدیریت این اداره تقدیر کرد.

دکتر پژمان عقدک سرپرست جدید اداره مشاوره نیز در این جلسه گفت: در طول مدت مسئولیت های پیشین و نیز تحصیلاتم دغدغه های بسیاری در زمینه آسیب های اجتماعی در دانشگاه داشتم که راه درمان بسیاری از این دغدغه ها در همین اداره مشاوره و سلامت روان می باشد. وی برنامه محوری را اصل جدی فعالیت خود خوانده و تصریح کرد در متن پیوست حکم انتصاب نیز که معاون دانشجویی فرهنگی ابلاغ نموده اند، برنامه محوری به عنوان اولین راهکار و دستورالعمل به اینجانب ابلاغ شده است. پژمان عقدک، همکاران اداره مشاوره را آگاه ترین افراد نسبت به مشکلات مربوط به حوزه سلامت روان دانست و خواستار همکاری و همدلی جمعی در جهت رفع این مشکلات شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.