یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶

دانشجویان گله مند هستند

سرعت پایین اینترنت صدای دانشجویان را درآورد

مشکلات دانشجوی

7فروردین 98جلسه ای تحت عنوان رفع مشکلات دانشجویان علوم پزشکی یاسوج در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی با حضور مسئولین مربوطه برگزار گردید.

7فروردین 98جلسه ای تحت عنوان رفع مشکلات دانشجویان علوم پزشکی یاسوج در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی با حضور مسئولین مربوطه برگزار گردید.

به گزارش مفدا یاسوج ؛ بعد از تلاوت آیات قرآن مجید دکترجمشید محمدی معاون فرهنگی دانشجویی ؛ ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه خواهان شد که دانشجویان عزیز مشکلات و انتقادات خود را با حضور مسئول واحد های مربوطه در جلسه مطرح نمایند.

محمدی ؛ابرازکرد بی‌شک فلسفه وجودی هر دانشجویی علم‌آموزی است و تمامی افرادی که با سمت‌های مختلف در دانشگاه مشغول به فعالیت هستند هدفشان خدمت در راستای این هدف مقدس است تا موانع این هدف به حداقل برسد.

معاون فرهنگی دانشجویی ابراز کرد ؛ مسئولین واحد های مربوطه و حاظر در جلسه به طور واضح به سوالات دانشجویان از لحاظ کمبود ها,نواقصات و ایرادات مطرح شده پاسخگوباشند.

ابوذر ارجمندمسئول شورای صنفی دانشجویان گفت : اگرچه وضعیت رفاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سال‌های اخیر به‌طور قابل توجهی ارتقاء یافته اما همچنان برخی مشکلاتی وجود دارد که نیازمند رسیدگی است که از جمله آنها سرعت بسیار پایین اینترنت وتاسیساتی است.

وی اشاره نمود: دانشگاه علوم پزشکی کیفیت را فدای کمیت کرده و به دلیل مشکلاتی، نارضایتی اکثریت دانشجویان را در بر داشته است، یکی از مشکلات مطرح شده این واحد بحث اینترنت ومشکلات تاسیساتی هست .

 ارجمند ابراز کرد : شرایط رفاهی دانشجو یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در سنجش وضعیت هر دانشگاه است که یکی از آیتم‌های اصلی آن رفع مشکلات خوابگاه‌هاست که ما فقط وعده وقول می شنویم .

درپایان مواردی از مشکلات دانشجویان مکتوب وقول برطرف شدن آنها توسط معاون فرهنگی دانشجویی داده شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.