شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۷

مراسم تودیع و معارفه معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی البرز

مراسم تودیع و معارفه معاون آموزشی  دانشگاه علوم پزشکی البرز

دکتر حسین کریم سرپرست دانشگاه :این مراسم با هدف تکریم و قدردانی از تلاش ها و فعالیت های دکتر طیبی آراسته برپا شده است چرا که ایشان به عنوان عضو خانواده ی بزرگ دانشگاه همواره در مسیر خدمت به مردم و دستیابی به اهداف دانشگاه تلاش می کنند .

به گزارش مفدا البرز،مراسم تودیع و معارفه معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی البرز روز شنبه ۲۴ فروردین ماه ۹۸ ، با حضور سرپرست دانشگاه،معاونین،مسئولین واعضای هیات علمی در سالن ابن سینا دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر حسین کریم سرپرست دانشگاه از فعالیت ها و تلاش های دکتر مهدی طیبی آراسته در دوران تصدی معاونت آموزشی دانشگاه تقدیر کرد و دکتر رامین تاجبخش به عنوان معاون آموزشی دانشگاه معرفی شد.

دکتر کریم سرپرست دانشگاه با اشاره به اینکه در مجموعه دانشگاه مراسم تودیع وجود ندارد و به جهت تکریم و تقدیر این مراسم برگزار شده است تصریح : این مراسم با هدف تکریم و قدردانی از تلاش ها و فعالیت های دکتر طیبی آراسته برپا شده است چرا که ایشان به عنوان عضو خانواده ی بزرگ دانشگاه همواره در مسیر خدمت به مردم و دستیابی به اهداف دانشگاه تلاش می کنند .

سرپرست دانشگاه افزود: دانشگاه علوم پزشکی البرز که از بدو تاسیس تا کنون دوران کودکی خود را سپری کرده است و اکنون به مرحله ی بلوغ و شکوفایی خود رسیده است نیاز دارد که با تمام قوا در جهت گسترش کمی و کیفی آموزش و فضاهای آموزشی که یکی از اولویت های مهم است حرکت کنیم.

دکتر حسین کریم بر ایده های نو  و نگرش های نوآورانه به ویژه مشارکت و همکاری بیش از پیش اعضای محترم هیات علمی دانشگاه تاکید کرد و اظهار داشت: آموزش اولویت اول دانشگاه می باشد که می بایست در جهت آموزش مداوم و آموزش عمومی در جهت غنی سازی فرهنگ جامعه تلاش شود.  

وی در ادامه ضمن  تاکید بر اجرای منشور مدیریتی به عنوان اصول اولیه مدیریتی در معاونت آموزشی خاطر نشان کرد: طی تفاهم نامه ای که با معاونت آموزشی و آقای دکتر تاجبخش به عنوان معاون آموزشی دانشگاه منعقد می شود انتظار می رود براساس موارد مطرح شده در این تفاهم نامه که همه ی انتظارات و توقعات از این حوزه را شامل می شود برنامه ی آموزشی آینده را تا حصول نتیجه پیگیری نمایند.

دکترحسین کریم بر دو فرایند مهم در معاونت آموزشی از جمله تصمیم سازی و تصمیم گیری در جهت تعیین و تبیین اهداف ساختار آموزشی و ارکان مهم این دو فرایند تاکید کرد. 

در پایان لوح تقدیر دکتر طیبی آراسته و ابلاغ دکتر رامین تاجبخش اهدا شد.


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.