یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱

آخرین وضعیت برگزاری اولین کنفرانس ملی سیستم و فناوری های محاسباتی مراقبت از سلامت در بیرجند

بیرجند/کنفرانس سلامت

معاون تحقیقات وفناوری دانشگاه به برگزاری اولین کنفرانس ملی سیستم ها وفناوری های محاسباتی مراقبت ازسلامت (CHEST 2019) اشاره کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، دکتر طوبی کاظمی در این خصوص افزود: جلسه ای به همین منظور در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه با حضور مسئولین این حوزه و دبیر کنفرانس و دبیر علمی حوزه پزشکی کنفرانس برگزار شد تا به بررسی آخرین وضعیت برگزاری کنفرانس پرداخته شود.
وی با اعلام اینکه حدود 100 مقاله از ایران وکشورهای پاکستان وعراق به دبیرخانه همایش ارسال شده است خاطرنشان کرد: با بررسی های انجام شده تعداد 13 مقاله بصورت سخنرانی (ORAL)ونیز بیش از 20 مقاله بصورت پوستر پذیرفته شده است.
معاون تحقیقات دانشگاه با بیان اینکه کنفرانس طی دو روز 28 و 29 فروردین ماه جاری به میزبانی دانشگاه بیرجند برگزار می شود تصریح کرد: درکنفرانس مذکور دکتر حسین وطن پور (رئیس دفترتوسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت) دکتر زرین مینوچهر (نائب رئیس انجمن بیوانفورماتیک ایران)ونیز دکتر فاتحی ودکتر اربابی به ترتیب از دانشگاه های کوئینز لند استرالیا واوترخت هلند سخنرانی خواهند نمود.
دکتر کاظمی با بیان اینکه دو کارگاه واقعیت مجازی در پزشکی و توسعه پزشکی از راه دور در خراسان جنوبی نیز همزمان با این کنفرانس برگزار خواهد شد افزود: محل ثبت نام در دانشگاه طبقه همکف آموزش تعیین شد.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.