یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

برگزاری مراسم بزرگداشت روز دندان پزشک و تجلیل از اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده دندان پزشکی دانشگاه

برگزاری مراسم بزرگداشت روز دندان پزشک و تجلیل از اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده دندان پزشکی دانشگاه

مراسم بزرگداشت روز دندان پزشک و تجلیل از اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، رؤسای دفتر ریاست و دانشکده دندان پزشکی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و جمعی اساتید دانشکده دندان پزشکی در سالن شهید رستم پور این دانشکده برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، ضمن بیان خیر مقدم به حاضرین و تبریک روز دندان پزشک، گفت: حوادث ناشی از تغییرات جوی اخیر باعث ضرر و زیان به برخی از هموطنان عزیزمان شده که واقعا موجب تاثر و تالم عمیق اینجانب گردید و امیدوارم همه ما تا جایی که در توان داریم یار و یاور حادثه دیدگان باشیم.

دکتر سیامک واحدی با بیان اینکه، سال جاری در تاریخ کشور یک سال ویژه است، اضافه کرد: همه ما در کنار سایر هموطنانمان باید با اتحاد کامل و یکدلی در مقابل تهاجمات دشمنان و دژخیمان ایران اسلامی بایستیم چرا که تنها راه برون رفت از مشکلات اتحاد، همدلی و همزبانی است.

وی گفت: بر طبق گزارشات و اظهارات، فارغ التحصیلان دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از دانش، تخصص و تبحر بالایی برخوردار هستند و بدین جهت لازم است از اساتید و زحمتکشان آموزش دانش جویان دندان پزشکی دانشگاه قدردانی گردد.

رئیس دانشگاه ضمن بیان اینکه، باید به جای رقابت، با همدیگر رفاقت کنیم چرا که رفاقت ها هستند که مسیر پیشرفت ها را هموار می سازند، تصریح کرد: یکی از مهمترین چشم اندازهای دانشگاه، رسیدن دانشکده دندان پزشکی به جایگاه برتر در سطح کشور در طول هشت تا ده سال آینده است که این مهم با بهره گیری از اساتید جوان این دانشکده و تلاش و کوشش وافر انها و نیز امکانات مطلوب، دور از انتظار نیست.

دکتر واحدی بیان نقص ها و عیبها از سر دلسوزی و تعهد را موجب اصلاح وضعیت ها دانسته و آن را امری پسندیده برشمرد و گفت: اساتید دانشگاه باید الگوی اخلاقی، رفتاری و شغلی دانشجویان باشند و با این شیوه هم اخلاق فردی و هم اخلاق حرفه ای را به انان در کنار مسایل تحصیلی بیاموزند.

وی هدف گذاری صحیح و علمی را از جمله مهمترین پیش زمینه های دستیابی به نتایج مثبت بیان کرد و اضافه نمود: پرداختن به پژوهش و بکارگیری نتایج آن در برنامه ریزی و هدف گذاری ها نقشی موثر بر شاخص های توسعه و رشد دارد که امیدوارم همواره در اولویت کارها قرار داشته و به جد پیگیری شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تاکید کرد: درس گرفتن از خطاها و اشتباهات بسیار حیاتی است و با این نوع نگرش، راههای فایق امدن بر مشکلات را ساده تر و بهتر یاد گرفته و بکار می گیریم.

در پایان این مراسم، از اساتید و کارکنان دانشکده دندان پزشکی با اهداء لوح و شاخه گل، تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.