یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲

اولین نشست هم اندیشی مدیریت امور اداری معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد

نشست امور اداری

اولین نشت هم اندیشی واحد امور اداری،با حضور رضا قوانلو سرپرست امور اداری معاونت و کارکنان امور اداری برگزار شد

به گزارش مفداگلستان، نشست هم اندیشی مدیریت امور اداری با هدف تشریح روند برخی از فعالیت کارکنان و بررسی اجرای چند قانون اداری کارکنان با حضور رضا قوانلو سرپرست امور اداری و کارکنان زیرمجموعه امروز شنبه مورخ ۲۴فروردین در محل دفتر امور اداری معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

در این نشست رضا قوانلو ضمن خیرمقدم به حاضرین و آشنایی با هریک از کارکنان به اهمیت عملکرد امور اداری پرداخت.

وی گفت: منابع انسانی عامل مهمی در نیل به اهداف سازمان و مدیریت به شمار می‌رود و واحد امور اداری در واقع جنبه‌های انسانی سازمان را در بر می‌گیرد.

قوانلو افزود: امور اداری امروزه به منزله یکی از شریان‌های مهم و حیاتی هر سازمانی محسوب می‌گردد و

توجه به نیروی انسانی ماهر و خلاق و استفاده بهینه از نیروی فکر و مهارت‌های فردی هر یک از کارکنان، هر سازمان را در دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده و تحقق نظام شایسته سالاری سوق می‌دهد.

وی در ادامه افزود:انجام فرایند قانونی و سرعت و دقت از مهمترین مولفه های اجرای کار در امور اداری است.  

 سرپرست امور اداری گفت: تمام توان خود را بکار خواهیم گرفت تا در جهت کسب رضایت کارکنان و تأمین هدف‌های دانشگاه گام برداریم

وی جمع‌آوری اطلاعات و برنامه‌ریزی در زمینه‌های پرسنلی و اداری کارکنان و ارتباطات به منظور اطمینان یافتن از فرآیندهای دو طرفه‌ای که همه افراد را مطلع می‌سازد، ارتباطات جامع و گسترده و مکرر با کارکنان، استفاده از طرح‌های تشویقی، ایجاد رویه‌های مناسب رسیدگی به شکایت، انجام پرداخت متناسب با عملکرد، حفظ کارکنان ماهر، نهادینه کردن رویکردهای جدید، کارمندیابی، انتخاب و ارتقا و همچنین برنامه‌ریزی در راستای توزیع مناسب نیروی انسانی در واحدهای مورد نیاز و اجرای فرآیند مربوط به آموزش آنان را مهم و مورد تاکید قرار داد.

در ادامه مواردی از قبیل:هماهنگی و تفکیک کارهای نیروهای خدماتی توسط امور اداری، اعلام میزان مرخصی روزانه و ساعتی کارکنان بصورت هرسه ماه یکبار به کارکنان، و تکمیل فرم های مرخصی و ماموریت در سامانه کیمیا توسط کارکنان و برگزاری اردوهای تفریحی ویژه کارکنان معاونت در طی سال مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.