دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد انجام می‌شود؛

تشکیل کارگروه‌های تخصصی برای پرداختن به بیانیه گام دوم انقلاب

بیانیه گام دوم

سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از تشکیل کارگروه‌های تخصصی برای اجرای شاخصه‌های بیانیه گام دوم انقلاب در این دانشگاه خبر داد.

 به گزارش مفدا شهرکرد، عبدالمجید فدایی ضمن اعلام این خبر گفت: از مجموع هفت توصیه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، کارگروههای تخصصی برای اجرای شاخصه‌های «ترویج معنویت و اخلاق»، «علم و پژوهش»، «عدالت‌خواهی و مبارزه با فساد» و «سبک زندگی سالم» در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تشکیل می‌شود.

وی افزود: در بخشی از بیانیه گام دوم توجه به اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از توصیه های مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است که این موضوع از سال ۹۵ و با نامگذاری این سال با عنوان اقتصاد مقاومتی در برنامه‌های اجرایی دانشگاه علوم پزشکی گنجانده شده و به قوت خود باقی است.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی علوم پزشکی شهرکرد همچنین با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به جوانان بیان شده است، تصریح کرد: در نشست هایی با مسؤولین و دبیران کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی، نظرات و اندیشه‌های دانشجویان برای اجرای هرچه بهتر شاخصه‌های این بیانیه بررسی خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.