دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

اولین جلسه شورای هماهنگی کانون های دانشجویی در سال ۹۸

اولین جلسه شورای هماهنگی کانون های دانشجویی در سال ۹۸

اولین جلسه شورای هماهنگی کانون های دانشجویی در سال ۹۸ به منظور برپایی مراسم جشن نیمه شعبان و هفته خوابگاهها در دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد.

 به گزارش مفدا البرز،نخستین جلسه شورای هماهنگی کانون‌های دانشجویی در سال ۹۸ روزیکشنبه ۲۵ فروردین ماه  با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی، در سالن جلسات معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار شد.

در این جلسه بررسی فعالیت هادرسال گذشته و برنامه ریزی برای ترم جاری صورت گرفت.جلسات شورای هماهنگی به منظور ایجاد هماهنگی و نظم بین فعالیت‌های کانون های دانشجویی، تسهیل در روند اجرایی برنامه‌های کانون‌های مختلف به صورت منظم در دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار می‌گردد.

 در ابتدای این جلسه دکتر جودکی معاون دانشجویی وفرهنگی دانشگاه ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، و همچنین تشکر از حضور دبیران کانون‌ها در جلسه، آرزوی موفقیت و توفیق برای همه در سال جدید نمود.

دکتر جودکی با توجه به اهمیت نیمه شعبان افزود: جامعه دانشگاهی بایدبا همکاری و مشارکت همه جانبه طبق رسوم سال های قبل جشنی در خور این روز بزرگ برگزار نماید.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به موضوع نشست بیان کرد:  در نشست هایی با دبیران کانون ها و تشکل های دانشجویی، نظرات و اندیشه‌های دانشجویان برای اجرای هرچه بهتر این مراسمات بررسی خواهد شد.

از مصوبات این جلسه می توان به بررسی و تصویب روز جشن نیمه شعبان درسوم اردیبهشت ماه، بررسی سین برنامه و مشارکت فعال کانون ها، برنامه ریزی جهت برگزاری جشن خوابگاهها ، بررسی و تصویب مراسم فصل نو فصل همدلی و فصل نو و نشاط علمی در تاریخ ۹۸/۲/۱۰ و اجرای برنامه های فستیوال لباس ایرانی، غذای ایرانی در تاریخ ۹۸/۲/۱۴واطلاع رسانی آن توسط روابط عمومی اشاره کرد.

در پایان این جلسه دکتر جودکی ، ضمن تشکر از فعالیت کانون‌ها برای تمامی دبیران آرزوی موفقیت نموده و همکاری و مساعدت معاونت دانشجویی وفرهنگی را در کلیه برنامه‌های مصوب به ویژه جشن نیمه شعبان و  جشن هفته خوابگاهها اعلام نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.