دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

همایش دانشجویی " ازدواج موفق و پایدار " در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

به همت دفتر مشاور و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی همایشی دانشجویی با موضوع " ازدواج موفق و پایدار " با حضور سخنران" عبدالله فرهنگی" نویسنده کتاب هشت گام برای ازدواج موفق در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد.

به گزارش مفدا گلستان، همایش دانشجویی " ازدواج موفق  و پایدار " با سخنرانی " عبدالله فرهنگی" از اساتید حوزه و دانشگاه، به همت دفتر مشاوره و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی در محل آمفی تئاتر دانشکده پزشکی برگزار شد.

عبدالله فرهنگی در این همایش ضمن تاکید بر این موضوع که برای انجام هر کار مهمی به نقشه و طرحی مدون و کاربردی نیاز است و طرحی که کاربردی و با توجه به واقعیتهای زندگی، روشن و بدور از شعار زدگی و یا مفاهیم مبهم باشد، به تشریح هشت گام برای ازدواج موفق پرداخت.

وی با بیان اینکه ازدواج یک فرایند است و هر فردی برای ازدواج موفق لازم بوده: گام های اصولی و مراحل ازدواج را به درستی طی نماید، گام های ۸گانه را انگیزه و آگاهی مناسب، داشتن شرایط مناسب، داشتن دلایل مناسب، آمادگی فردی، آمادگی خانوادگی، انتخاب فرد مناسب، داشتن و یا کسب مهارت های همسرداری و کمک از مشاور عنوان کرد.

گفتنی است، این همایش ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گلستان امروز دوشنبه مورخ ۲۶فروردین ماه در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.