سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

نادر سلیمانی در جمع سیل زدگان خوزستانی

نادر سلیمانی در جمع سیل زدگان خوزستانی

"نادر سلیمانی" هنرپیشه مطرح کشور، به کمپ فارابی رفت و پای درد دل سیل زدگان روستای دریسیه ی شادگان نشست.

به گزارش مفدا آبادان، به همت روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان، دوشنبه ۲۶ فروردین ماه ۹۸، "نادر سلیمانی" بازیگر مطرح آبادانی، به همراه "دکتر سید عابدین حسینی آهنگری" معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان و اعضای گروه جهادی ابوالفضل العباس(ع) این دانشکده به کمپ فارابی، محل اسکان سیل زدگان روستای دریسیه ی شادگان رفت.

گفتنی است، جاده اهواز به آبادان کاملا به زیر آب رفته و مسیر آبادان به اهواز نیز عملاً غیر قابل تردد است. یک سمت جاده رودخانه طغیان کرده کارون و سمت دیگر، تالاب مملو از آب شادگان، اما نادر سلیمانی نیامده بود که برگردد.

سلیمانی در این بازدید، پای درددل سیل زدگان نشست و پیرامون احتیاجات و اقلام مورد نیازشان سوالاتی مطرح کرد.
مردی که کار و خانه و زندگی اش را بر اثر سیل از دست داده بود، در پاسخ به سوال نادر سلیمانی که پرسیده بود کم و کاستی هایتان چیست گفت: درس بچه‌ها! ما زندگیمان را از دست دادیم، خودمانیم و لباس‌های تنمان، همه چیزمان را در سیل باختیم، اما نمی‌خواهیم فرهنگمان را هم از دست بدهیم. ای کاش سریعتر شرایط برای ادامه تحصیل فرزندانمان مهیا شود.

کودکانی که در محوطه کمپ مشغول بازی بودند نیز در پاسخ به این سوال که چه چیزی کم دارید تنها یک چیز گفتند: درس! ... می‌خواهیم دوباره درس بخوانیم ...


این بازیگر همچنین از زحمات مسئولانه و دلسوزانه دکتر سید عابدین حسینی آهنگری، محمدرضا الهی و گروه جهادی ابوالفضل العباس(ع) تشکر کرد و گفت: کمک‌های خالصانه شما به سیل زدگان، فراتر از وظیفه شماست. بی شک چیزی جز حس انسان دوستی و مهربانیِ بی نهایت نمی‌تواند دلیلِ اینهمه از خود گذشتگی و خدمت به هم نوع باشد.

این بازیگر در ادامه از فعالیت هایی که دانشکده علوم پزشکی آبادان در مدت استقرارش در کمپ فارابی انجام داده بود تقدیر کرد. همچنین از بیمارستان و دندانپزشکی سیار، محل استقرار شبانه روزی پزشکان و تیم درمانی و بهداشتی نیز بازدید نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.