دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱

مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد

دانشگاه علوم بهزیستی

مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حضور رئیس دانشگاه، اعضای هیات رئیسه، معاونان، مدیران، جمعی از اعضای هیات علمی، کارکنان و جمعی از دانشجویان و مسئولان تشکل های دانشجویی این دانشگاه در سالن اجتماعات احمدی روشن برگزار شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر" علی تقوی " معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و جمعی از ائمه جماعات برگزار شد، از خدمات صادقانه و دلسوزانه حجت الاسلام والمسلمین سید " وحید معتمدی " در طول چهار سال مسئولیت نمایندگی دفتر نهاد رهبری در این دانشگاه قدردانی شد و حجت الاسلام والمسلمین دکتر" محمد افشاری " به عنوان مسئول جدید نمایندگی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی معرفی ، و حکم مربوطه توسط حجت الاسلام والمسلمین تقوی به ایشان ارائه شد.

دکتر " امیرمسعود عرب " در سخنانی با اشاره به اینکه حاج آقا معتمدی، فخر روحانیت در دانشگاه ما بود، افزود: هرچند که همه افراد این دانشگاه از قطع همکاری حجت الاسلام والمسلمین معتمدی با دانشگاه علوم بهزیستی ناراحتند اما با توجه به اینکه قرار است، ایشان در جایگاه دیگری به جوانان کشور خدمت کنند، و صلاح را در این دیدند، برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

    دکتر عرب همچنین اظهارداشت: هیات رئیسه دانشگاه با نهاد رهبری روابط برادرانه داشته و حضور شخص ایشان سبب شده بود که از اعضای هیات رئیسه، هیات علمی، دانشجویان و کارکنان، همه با هم بتوانیم با آرامش برای پیشبرد اهداف دانشگاه، همراه باشیم.

    وی با معرفی حجت الاسلام والمسلمین دکتر "محمد افشاری " مسئول جدید نمایندگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی افزود: با توجه به اینکه ایشان مدتی را مسئول نمایندگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه شهید بهشتی بودند، امیدواریم بتوانیم از تجربه های ایشان نیز برای پیشرفت امور و تحقق اهداف دانشگاه استفاده کنیم.

    رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، با معرفی کوتاهی از این دانشگاه که بصورت تخصصی به حوزه های توانبخشی، سلامت روان و رفاه و سلامت اجتماعی می پردازد، گفت: تنها بیمارستان توانبخشی کشور و بزرگترین بیمارستان روانپزشکی خاورمیانه  تحت نظارت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فعالیت دارند.

    وی افزود: گروه های آموزشی و مراکز تحقیقاتی که بصورت تخصصی به  رفاه و سلامت اجتماعی می پردازند و از سویی گروه و مرکز تحقیقاتی که مولکول و ژن  را در ارتباط با ناتوانی ها مورد بررسی قرار می دهند، از گروه ها و مراکز تحقیقاتی این دانشگاه منحصربفرد هستند.

    دکتر عرب تصریح کرد: امیدوارم در دانشگاهی که بلحاظ  نوع رفتار و ساختارش، می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند، همه با هم، یکدل و هماهنگ با یکدیگر و با همکاری ارگان های بیرون از دانشگاه بتوانیم در مسیر تحقق اهداف دانشگاه پیش برویم و مصداق سوره شریفه والعصر که در آن، سفارش به کمترین اتلاف زمان در زندگی و خدمت شده ایم، بتوانیم خدمات مورد نیاز جامعه را ارائه بدهیم.

    لازم به ذکر است، مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (دوشنبه) با حضور معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، جمعی از ائمه جماعات، رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، اعضای هیات رئیسه، معاونان، مدیران، جمعی از اعضای هیات علمی، کارکنان و جمعی از دانشجویان و مسئولان تشکل های دانشجویی این دانشگاه در سالن اجتماعات احمدی روشن برگزار شد.

    در این مراسم، با اهدای هدایایی از سوی ریاست دانشگاه، معاونت توسعه مدیریت، بسیج جامعه پزشکی، مرکز رشد فناوری سلامت و کافه اندیشه دانشجویی دانشگاه، از خدمات صادقانه حجت الاسلام والمسلمین سید وحید معتمدی قدردانی شد.

تهیه و تنظیم خبر : نعیمی پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.