سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

با شرکت ۵۶ هزار نفر از دانشگاهیان،

آزمون بخش معارف اسلامی و سیره معصومین جشنواره قرآنی وزارت بهداشت برگزار می‌شود

جشنواره

آزمون بخش معارف اسلامی و سیره معصومین بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت امروز در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، آزمون بخش معارف اسلامی و سیره معصومین بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت با شرکت ۵۶ هزار نفر از دانشگاهیان وزارت بهداشت امروز در دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می‌شود.

در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تا کنون ۶۷ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۵۶ هزار نفر متقاضی شرکت در بخش معارف قرآنی و سیره معصومین هستند.

بخش کتبی این جشنواره در ۹ رشته  آشنایی با احادیث اهل بیت، احکام پزشکی، پرسمان قرآنی، ترجمه وتفسیر قرآن، آشنایی با سیره معصومین، آشنایی با نهج البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، آشنایی با سیره معصومین وحفظ موضوعی قرآن برگزار می‌شود.

رشته احکام با ۲۳ هزار نفر بیشترین شرکت کننده را به خود اختصاص داده و پس از آن رشته سبک زندگی با ۸ هزار نفر و رشته نهج البلاغه با ۶ هزار شرکت کننده در رتبه بعدی قرار دارد.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ۵ هزار و ششصد نفر و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با ۵ هزار و پانصد شرکت کننده بیشترین متقاضی را برای شرکت در بخش کتبی این جشنواره دارند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.