سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

با حضور رئیس تربیت‌بدنی دانشگاه؛

اولین جلسه انجمن‌های ورزش قهرمانی و همگانی دانشجویان علوم پزشکی اردبیل برگزار شد

جلسه انجمن های ورزشی اردبیل

با حضور رئیس تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، اولین جلسه انجمن‌های ورزش قهرمانی و همگانی دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، با حضور "یونس پرواسی" رئیس تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، اولین جلسه انجمن‌های ورزش قهرمانی و همگانی دانشجویان دانشگاه، ۲۶ فروردین ماه روز دوشنبه، در اتاق جلسات اداره تربیت بدنی و با حضور کلیه مسئولان انجمن‌های ورزشی تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه یونس پرواسی، رئیس تربیت‌بدنی دانشگاه ضمن خیر مقدم گویی از حضور تمامی مسئولان انجمن‌های ورزشی دانشجویی تشکر و قدردانی کرد؛ سپس کسب مقام پنجم چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور توسط دانشجویان دختر دانشگاه را به کلیه اساتید تربیت بدنی ورزشکاران و دانشگاهیان تبریک گفته واین موفقیت را گامی مهم در روند رو به رشد ورزش دانشجویان عنوان کرد.

در ادامه این جلسه، هر کدام از مسئولان انجمن‌های ورزشی در خصوص اجرای برنامه‌های ورزشی در سالجاری به بیان نقاط قوت و ضعف پرداخته و در نهایت قرار بر این شد که طبق تقویم ورزشی در مورد اجرای برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها و هفته جوان و سایر مناسبت‌ها، انجمن‌های ورزشی مشارکت بیشتری داشته باشند.

همچنین در خصوص شرکت دانشجویان در چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی که در تابستان سال‌جاری برگزار خواهد شد، بحث وتبادل نظر انجام شد.

در پایان این جلسه قرار براین شد که هر سه ماه یکبار، عملکرد انجمن‌های ورزشی هر رشته به تربیت بدنی گزارش شده و در طول سال انجمن‌های ورزشی ۳ تا ۴ جلسه تشکیل دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.